Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сайт за закупуване на спори.

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Pipanthus написа: 28 Ное 2020, 10:20 Има ли Headshop магазини в България ? Или продавачи на спори за микроскопически иследвания :geek:
Здравей Pipanthus, добре дошъл във форума на Гръсти. В България има Headshop-ве, които продават листчета, бонгове, лули, чорапи с рисунки, тениски, пепелници, вейпове, гриндери и т.н..
Спори можеш да си намериш за печурки, кладница, шийтаки и т.н.
Няма продавачи на спори за пси. гъби!

Лесно можеш да си поръчаш спори за наблюдения от чужбина. (примерно от Нидерландия :D ) Моля те ползвай търсачката на форума преди да си зададеш въпроса, защото ще си отговориш сам на повечето въпроси.
viewtopic.php?f=8&t=566

Моляте прочети правилата на форума с който си се съгласил при регисграция.
index.php

П.П. Преместих поста ти в темата с цел да не се разводнява със спам информацията
Fly
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 05 Ное 2020, 11:12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Решил съм да поръчам спори с биткойн от споменатия сайт. Кой bitcoin wallet дава най-голяма анонимност. Въпреки, че спорите не са незаконни...
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Всички искат сканирано ID,ползвай си coinbase или binance.
Fly
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 05 Ное 2020, 11:12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Използвах Coinomi за портфейл и днес идват спори за golden teacher и albino a+
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

FYI Fly ,има и по-удобни начини. Аз не виждам смисъл от купуване на крипто за целта. Бих купувал с крипто,в случай че имам много,или ти е бонус. Директно плащане по банково ид е най-лесно и не се оскъпява допълнително. Сайтове за такъв тип транзакции има много. При чекаут просто избери вариант за плащане по iban. Правил съм трансфер от дебит,без никакви такси. Сайтове има стотици! paysend е супер лесно.
nedelchef9
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Фев 2021, 00:05
Been thanked: 1 time

Има ли възможност да не се доставя на домашен адрес?
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Живеем в такива времена,че всичко е възможно :)
Все пак не мисля,че е нужно.
Не правите нищо нередно в крайна сметка,спорите много хора ги купуват за микроскопия.
georgi04
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Дек 2021, 18:19
Been thanked: 1 time

Момчета знаете ли, ако поръчам спори дали няма да привлека вниманието на полицията, защото пратката няма как да е анонимна
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

georgi04 написа: 12 Дек 2021, 23:11 Момчета знаете ли, ако поръчам спори дали няма да привлека вниманието на полицията, защото пратката няма как да е анонимна
Здравей, действай смело със спорите. Спори е безопасно да се поръчват, защото нямат забранено вещество в тях и са разрешени за миколожки наблюдения. Има шанс да привлечеш вниманието на полицията, но е много много много малък. Има изключително много места от където може да си поръчаш спори от Кралство Нидерландия директно до вашата врата със стелт доставка.

С гъбите и гроукитовете е филм, но и те пристигат в повечето случай. Гроукита за начинаещи е много по-лесно. Но само спори е по-безопасно. Всеки сам си преценява.

Съвета ми е да си подготвиш абсолютно всичко, докато чакаш да пристигнат спорите.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Здравейте някой може ли да ми препоръча сайт за магически трюфели който приемат плащане с карта че не ми се занимава да правя акаунти в сайтове за крипто да купувам
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”