Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Микродозиране с псилоцибинови гъби

Място за дискусия, изследване и проучване на един от най-мистериозните и проницателни ентеогени на Земята.
Публикувай отговор
Семена марихуана
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Откъде мога да намеря псилоцибинови гъби? Аз съм от Велико Търново,имам проблеми със съня от 5 год. Взимам четвъртинка от един антидепресант иначе не мога да заспя.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

странджа написа: 19 Юли 2021, 16:56 Откъде мога да намеря псилоцибинови гъби? Аз съм от Велико Търново,имам проблеми със съня от 5 год. Взимам четвъртинка от един антидепресант иначе не мога да заспя.
Здрасти Странджа, да те питам защо точно искаш да изпробваш гъби. Липсата на сън е проблем при доста хора с напрегнат начин на живот. На запад се изписва медицинска марихуана против такива състояния. Аз си я изписвам лично :). При мен една добра индика директно ме праща в царството на сънищата. Спя като къпан и на другата сутрин съм пълен с енергия и презареден за новия ден. Лично мое мнение е че трябва да пробваш с канабис индика. Има ли някакви причина за безсънието ( използване на наркотици/алкохол и т.н. ) или е същото както при мен от напрегнят начин на живот ?
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Поемане на огромни рискове при търговия с ценни книжа, и загуба на доста пари...когато стресът продължава дълго време се унищожават невронни връзки.Така поне съм чел.
И се забелязвам как съм много по разсеян и забравям често елементарни неща...страх ме е да не си докарам деменция или някакво неврологично заболяване.Както и да е, не искам да занимавам никого с мен.
Психиатър ми изписа силни хапчета но и те не можеха да ме приспят.Напоследък спя по малко ,но не достатъчно.Като се разчетох в сайта разбрах че не съдействате за намиране.
Иначе не пуша и не пия, ти ако си имал проблеми със съня ги умножи по 100 за да разбереш какво е ...при мен тоталното не спане беше1-2год.
През по голямата част от последните 5 години се чуствам все едно ми е стегнат мозъка в менгеме.
За хора като мен които нямат въображение ,просто ще потърся гъбар и ще му дам 200лв. да ми набере тази гъба.Въпроса е има ли къде да я занеса( някакво сдружение на гъбари )за да ми потвърдят че е тя и че не е отровна?👍
Гледам клипчета с Майк Тайсън как яде такива гъби, бил казал че са му спасили живота.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

странджа написа: 21 Юли 2021, 19:36 Поемане на огромни рискове при търговия с ценни книжа, и загуба на доста пари...когато стресът продължава дълго време се унищожават невронни връзки.Така поне съм чел.
И се забелязвам как съм много по разсеян и забравям често елементарни неща...страх ме е да не си докарам деменция или някакво неврологично заболяване.Както и да е, не искам да занимавам никого с мен.
Психиатър ми изписа силни хапчета но и те не можеха да ме приспят.Напоследък спя по малко ,но не достатъчно.Като се разчетох в сайта разбрах че не съдействате за намиране.
Иначе не пуша и не пия, ти ако си имал проблеми със съня ги умножи по 100 за да разбереш какво е ...при мен тоталното не спане беше1-2год.
През по голямата част от последните 5 години се чуствам все едно ми е стегнат мозъка в менгеме.
За хора като мен които нямат въображение ,просто ще потърся гъбар и ще му дам 200лв. да ми набере тази гъба.Въпроса е има ли къде да я занеса( някакво сдружение на гъбари )за да ми потвърдят че е тя и че не е отровна?👍
Гледам клипчета с Майк Тайсън как яде такива гъби, бил казал че са му спасили живота.
Има два начина да се сдобиеш с псилосибин.
1- Да си поръчаш спори и да ги отгледаш, като всичко ще отнеме 2-3 месеца от началото до края
2- Да си поръчаш трюфели, като те имат ефекта на гъбите само дето са под различна форма
ето линк (всичко е напълно легално)
https://www.magic-mushrooms-shop.com/

3- Забрави за това да купуваш брани гъби от природата или гледани от някого!!!!!!!!!!!!! Рискуваш здравето си.

Мое лично мнение е че гъбите няма да ти помогнат за безсънието, но ще ти помогнат за решаване на важни проблеми в живота ти. Предвид състоянието ти не можеш да очакваш приятен трип, а по скоро нещо като ускорена психотерапия и як пердах от страна на гъбите.

Канабиса се предписва в твоята ситуация и помага много от теб зависи дали ще опиташ.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Правил ли си си кръвни изследвания? По-конктретно може да имаш нисък тестостерон.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Аз бих препоръчал и спорт/плуване/фитнес и яко изморяване заедно с полезна храна и излизане извън града събота и неделя дишане на чист въздух книга преди лягане медитация и още в гугъл има много съвети за как да заспиш. Ако си изпробвал всичко и нищо не ти е помогнало от по-горе изброените, аз съм на мнение, че гъбите в текущото ти състояние по скоро биха ти нанесли вреда. Пробвай да си отгледаш 1 растение Индика, и виж как ще ти се отрази. Това какво можеш да си вземеш от улицата няма да го коментирам. Такива боклуци съм пушил ..

Също така помисли щом губиш пари дали това е твоето начинание или вземи се преквалифициряй в някой друг сектор. Загубата на огромни суми пари било то от хазарт или от инвестиране е акции, етф и т.н. си носи рисковете. Винаги трябва да имаш някакъв минимум в банката който да знаеш ще ще ти стигне за 1 или 2г напред и да не го буташ. Останалото като искаш инвестирай ама загубиш ли го по скоро си търси ново начинание докато имаш запаса в банката.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

За мен не е очевидно, може би ме съветваш да стана будист и да нямам никакви желания.За мен в това няма логика.
Освен това съм спрял да търгувам от поне година и нещо.
Спортувам доста, но ти не си имал подобен проблем иначе щеше да знаеш колко по тежко е от обикновеното безсъние.
За медитацията...честно казано не вярвам някои в България да може да медитира, това е много трудно и ще отнеме много време ако въобще се получи. И мисля че по начало трябва да си спокоен човек за да имаш успех с медитацията.
Всякакви изследвания си правя, всичко е наред с тестостерона.
Всъщност не ме интересува така наречения ТРИП ,интересува ме положителното действие върху мозъка и невроните. Понеже антидепресанта които взимам има странични ефекти.Тия дни намерих в интернет някаква ферма за гъби в село Поликраище до В Търново.Ще си взема от там Лъвска грива,то аз вече си я взех като хранителна добавка.
Канабис не мога да пуша понеже аз и цигари не пуша, пробвал съм но се скъсвам да кашлям.Тия дни ще разгледам сайта по подробно за да разбера каква е разликата между спори и гъби.Мерси за мненията, ще помисля за варианта с тези трюфели.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Положителното действие за което говориш може и да е отрицателно, ако предозираш и имаш лош трип което е сравнително вероятно предвид изтощеното ти състояние и постоянната тревожност разсеяност болки в главата. Не знам защо си си наумил, че ще вземеш гъби и ще отмине безсънието. Имай на предвид, че ако тръпът е лош, след това може да ти остави и флашбакс за напред които допълниъелно ще усложнят състоянието ти. Гъбите не са шега работа! Не дей да бъдеш лекомислен. За мен ти не трябва да използваш гъби. Щом и канабис е невъзможно, търси други решения. Има много силни лекарства за безсъние от психиатри се изписват, но се надявам да намериш нещото което бъркаш и да не се стига до там.
странджа
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 16
Регистриран на: 19 Юли 2021, 16:51
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Приятелю, мога да се хвана на бас с теб че НЯКОЙ ДЕН тази гъба ще я има като ХРАНИТЕЛНА ДОБАВКА. А хранителни добавки могат да взимат всички.
На мен идеята ми е да пробвам с малки дози 3-4 пъти и ако не усетя нищо ....здраве да е.Вчера си взех хран. добавка Лъвска грива-4 шишенца.Някои може ли да ми даде мнение за тази гъба понеже пишеше че била и тя за нервната система?
Предлагам да не обсъждаме моето състояние, все пак съм разумен човек, няма просто да се назобя и да чакам някакво чудо.Със сигурност няма да взема втори път ако се почуствам зле.
WDScorpio, понеже линка не работи можеш ли да ме ориентираш коя е с псилоцибин. Доколкото разбирам това е чужд сайт, няма ли проблем като стигнат митницата?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Относно Лъвска грива - опитвал съм в продължение на месец и не усетих желания ефект (По-добра концентрация и когнитивни способности) знам че я препоръчват дори за хора претърпели инсулт, но на мен не ми помогна.
Екстракта от Лъвската грива има огромно значение дали е направен от мицела или от тялото на гъбата. Разликата е като между кафе американо втора цедка и италианско еспресо.

Относно сайта - вероятно имаш някакво ограничение, за да не се отваря при теб.
https://www.magic-mushrooms-shop.com/

Има различни начини за приемане на канабис. Дори с купен канабис можеш да си приготвиш тинктура и да я пиеш, като ще има достатъчно добър ефект.

Спорите са семената на гъбите и те са напълно легални в цяла Европа. Трюфелите също са легални.

Тук трябва да тя предупредя нещо.
Смесването на гъби с лекарствени медикаменти и в частност Моноаминооксидазен инхибитор (МАО инхибитор, МАОИ) успокоителни, антидепресанти, обезболяващи и още много други може да има изключително остри нежелани реакции и дори смърт. Преди да консумираш гъби трябва да си се изчистил от всичко поне 3-5 дни преди това.


Направи задълбочено проучване върху ефекта на гъбите преди да предприемеш действия.
Вземал съм гъби многократно и мога да те уверя, че дори малка доза от 0.5г може да има доста негативни ефекти ако не си в добро психическо здраве.
Много хора подценяват гъбите и това е огромна грешка, за която съжаляват.
Не искам да пострадаш в опита си да си помогнеш и за това се опитвам да ти дам алтернатива.

Има CBD продукти в България на достъпни цени и си заслужава да опиташ и с тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Халюциногени / Ентеогени (растения, гъби, кактуси и други психаделици )”