Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Как да си направим Хашиш / Bubble Hash

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Fake
Градинар
Градинар
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Ное 2019, 08:12
Has thanked: 407 times
Been thanked: 176 times

Здравейте, някой може ли да каже откъде мога да си намеря такива микронни мрежи ама да неса от този вид торби, по лесно ми изглежда с тези дървените рамки.
Имах 15 гр ак и го направих на масло със спирт го извлякох ама не ми харесва за пушене има вкус и от спирта и е прекалено лепкаво.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Fake написа: 28 Ное 2020, 10:49 Здравейте, някой може ли да каже откъде мога да си намеря такива микронни мрежи ама да неса от този вид торби, по лесно ми изглежда с тези дървените рамки.
Имах 15 гр ак и го направих на масло със спирт го извлякох ама не ми харесва за пушене има вкус и от спирта и е прекалено лепкаво.
Да може да потърсиш screen printing mesh и трябва да провериш размерите на mesh на какви микрони отговарят.
Прикачени файлове
PXL_20201129_043502237.jpg
PXL_20201129_043454223.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Листата трябва ли да са сухи?
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Sofia Cannabis написа: 29 Ное 2020, 06:36
Fake написа: 28 Ное 2020, 10:49 Здравейте, някой може ли да каже откъде мога да си намеря такива микронни мрежи ама да неса от този вид торби, по лесно ми изглежда с тези дървените рамки.
Имах 15 гр ак и го направих на масло със спирт го извлякох ама не ми харесва за пушене има вкус и от спирта и е прекалено лепкаво.
Да може да потърсиш screen printing mesh и трябва да провериш размерите на mesh на какви микрони отговарят.
И аз си купих такива торби.,защото мисля 1 цяло цвете да нарежда и да мине през тях защото не направи хубави глави...
Въпрос 1- може ли да матеряла да е пресен, защото го тримвам и след това го суша..
Въпрос 2- задължителна ли е дестелираната вода?
Задължителен ли е леда и колко време трябва да го бъркам...по спомен от клипчето към 30мин мисля че беше...
Въпрос 3- колко време ми трябва да се изсуши и как се съхранява
Благодаря предварително

Поздрави
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

SmokeMachine написа: 11 Мар 2023, 22:59
Sofia Cannabis написа: 29 Ное 2020, 06:36
Fake написа: 28 Ное 2020, 10:49 Здравейте, някой може ли да каже откъде мога да си намеря такива микронни мрежи ама да неса от този вид торби, по лесно ми изглежда с тези дървените рамки.
Имах 15 гр ак и го направих на масло със спирт го извлякох ама не ми харесва за пушене има вкус и от спирта и е прекалено лепкаво.
Да може да потърсиш screen printing mesh и трябва да провериш размерите на mesh на какви микрони отговарят.
И аз си купих такива торби.,защото мисля 1 цяло цвете да нарежда и да мине през тях защото не направи хубави глави...
Въпрос 1- може ли да матеряла да е пресен, защото го тримвам и след това го суша..
Въпрос 2- задължителна ли е дестелираната вода?
Задължителен ли е леда и колко време трябва да го бъркам...по спомен от клипчето към 30мин мисля че беше...
Въпрос 3- колко време ми трябва да се изсуши и как се съхранява
Благодаря предварително

Поздрави
1 - да може
2 - да за водата, лед задължително, 30 Мин е много 15-20макс.
3 - докато не е сух, обикновено от 3-4 дни до седмица. Трябва да го разкъсаш на колкото можеш по малки парчета за да изсъхне добре.
4 - може да го съхраняваш където ти е удобно. Буркан е добра идея
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Sofia Cannabis написа: 12 Мар 2023, 17:47
SmokeMachine написа: 11 Мар 2023, 22:59
Sofia Cannabis написа: 29 Ное 2020, 06:36

Да може да потърсиш screen printing mesh и трябва да провериш размерите на mesh на какви микрони отговарят.
И аз си купих такива торби.,защото мисля 1 цяло цвете да нарежда и да мине през тях защото не направи хубави глави...
Въпрос 1- може ли да матеряла да е пресен, защото го тримвам и след това го суша..
Въпрос 2- задължителна ли е дестелираната вода?
Задължителен ли е леда и колко време трябва да го бъркам...по спомен от клипчето към 30мин мисля че беше...
Въпрос 3- колко време ми трябва да се изсуши и как се съхранява
Благодаря предварително

Поздрави
1 - да може
2 - да за водата, лед задължително, 30 Мин е много 15-20макс.
3 - докато не е сух, обикновено от 3-4 дни до седмица. Трябва да го разкъсаш на колкото можеш по малки парчета за да изсъхне добре.
4 - може да го съхраняваш където ти е удобно. Буркан е добра идея

На оризова хартия ли го слагаш да съхне?
Ще зъдам още няколко въпроса -

1- как да разбера кога е изсъхнал и мога ли да го събера на голямо топче след това или да го оставя на парченца.
2-във бокса на вентилатор (искарващ) ли да го суша
Направо със тревата да седи на пода на палатката или на друго място.
3- bags-а ми е 19л. Мисля да си купя обикновенна кофа от магазина добре измита и в нея да стават нещата? Трябва ли специялен съд. И колко лед е нужен? Водата ако я истудя добре преди да почна окей ли е(и да мина с 10 плик чета за лед)
4- 20л кофа ще стигне ли или по голяма ще трябва?

Сори за въпросите ама си го правя за мен и искам да е всичко точно.
Благодаря за отговорите.

Поздрави

П. С.
Ще кача снимки на целия процес като го правя и ще пратя тук да се види.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Ще разбереш като е сух, на усещане.
Водата трябва да е ледено студена и много лед ти трябва, 30% от съдържанието в кофата трябва да е лед.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Sofia Cannabis написа: 17 Мар 2023, 06:02 Ще разбереш като е сух, на усещане.
Водата трябва да е ледено студена и много лед ти трябва, 30% от съдържанието в кофата трябва да е лед.
За леда окей. Дейонизирана вода става ли за тая цел че не намирам дистилирана (като напиша в гугъл дестилирана вода излиза тая Дейонизирана)

И за сушенето не разбрах в какви условия трябва да е.

Благодаря много за отговорите

Поздрави
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 658
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1558 times

SmokeMachine написа: 17 Мар 2023, 20:11
Sofia Cannabis написа: 17 Мар 2023, 06:02 Ще разбереш като е сух, на усещане.
Водата трябва да е ледено студена и много лед ти трябва, 30% от съдържанието в кофата трябва да е лед.
За леда окей. Дейонизирана вода става ли за тая цел че не намирам дистилирана (като напиша в гугъл дестилирана вода излиза тая Дейонизирана)

И за сушенето не разбрах в какви условия трябва да е.

Благодаря много за отговорите

Поздрави
По принцип в пчеларски магазини има дестилирана вода, сушиш на открито, просто го остави в една чиния и да не е под пряка светлина.
Keep on growing :stone:
SmokeMachine
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 05 Дек 2021, 07:31
Has thanked: 583 times
Been thanked: 347 times

Spiral написа: 17 Мар 2023, 21:09
SmokeMachine написа: 17 Мар 2023, 20:11
Sofia Cannabis написа: 17 Мар 2023, 06:02 Ще разбереш като е сух, на усещане.
Водата трябва да е ледено студена и много лед ти трябва, 30% от съдържанието в кофата трябва да е лед.
За леда окей. Дейонизирана вода става ли за тая цел че не намирам дистилирана (като напиша в гугъл дестилирана вода излиза тая Дейонизирана)

И за сушенето не разбрах в какви условия трябва да е.

Благодаря много за отговорите

Поздрави
По принцип в пчеларски магазини има дестилирана вода, сушиш на открито, просто го остави в една чиния и да не е под пряка светлина.
Благодаря ви много пичове... Ще кача снимки после.
До 2 седмици цветята трябва да са готови за бране и ще го направя.

Поздрави
Публикувай отговор