Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Приятели,аз реших да пробвам втората версия на da vinci iq.Разгледах дали са поправени нещата,които не бяха както трябва в първата,изглежда че да.Поръчала съм го пак от vapefully.com(от Полша,защото предпочитам да го взема от Полша,отколкото от Холандия,поради....сантиментални съображения можете да го наречете хаха,а и стига по-бързо за същите цени и без доставка,така че чао Холандия,здравейте Полша и Чехия),хората са точни и коректни,така че си действам с тях и си позволявам да ги препоръчам и на вас.
Пускам ви ревюто му,после ще споделя моето мнение,когато го получа.Като цяло аз си ползвам и първата версия и харесвам вейпването с нея,но сега ще я оставя за резерва......
https://www.youtube.com/watch?v=MhRwW6QhS20
https://www.youtube.com/watch?v=PIkKymGawIQ
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Ето го вейпчето. Пробвах го, доста добро е за пушене, то и първото още си работи. Изглежда да решили проблема с постоянното отваряне докато човек пуши и леко е улеснено чистенето. Но страшни глупости има, да ти изчислява някви дози, да вкарваш ТХЦ, СБД, мен ми е сложно и малко излишни функции, а wi fi пък за ко му е?! Да му хаби батерията😆Мисля че спокойно можеше да мине без всичко това. Също странно ми се стори, че на 221 направо изпече коза, стана черен, помислих че се развали нещо?! Яко се напича, това много не ме кефи, но и първия е така, метален и става доста горещ. Но си работи добре. Функцията отдолу да се пуска въздух е добре!
Иначе го получих за седмица или нещо подобно, доста бързо и безпроблемно.
Прикачени файлове
20210420_182610.jpg
20210420_184031.jpg
20210420_184108.jpg
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Честито! Аз си карам със Solo,ако се видя в излишни пари обаче,ще си взема mighty ;)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Focktor написа: 21 Апр 2021, 11:42 Честито! Аз си карам със Solo,ако се видя в излишни пари обаче,ще си взема mighty ;)
Гледах го майти, ама беше до 210 само и май всички са така. Но го хвалят иначе. Мен нещо не ме изкефи че е пластмасов, но вътре не знам как е. До тук всеки един си има недостатъци, някои имаха повече, отколкото плюсове, а два се пре.. ха почти моментално! Затова се спрях наIQто, че поне още работи хахаСолото е стабилка, нали? Мен ми се прецака ефтинкия Флауърмейт, с който мъжа ми вейпва тютюн чат пат. Сега взе старото IQ, но с него някак си не е толкова добре за тютюн. Аз не обичам да ги цапа с тютюн😆
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Солото е супер железна машинка,елементарна но батерията е мега добра и лесно се чисти и има коректна температура. Инче,реално след 200 градуса дърпаш само вредни неща. За това не ги правят над 220,аз от месеци карам само на 185-190 макс ;)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

По принцип искам да има като опция поне до 220,а ако е за концентрати и тн да е до 230.Винаги може на по малко да вейпнеш, но да има и по високи темп. Макар че аз рядко слагам по няколко трохи хашиш, а концентрати не използвам и ми е най вече за сухата билка. Но обичам доста да се изпече, пуша веднъж на 210, 211 или 12 и още веднъж на макс. Но тук на макса направо прегоря?! Имах такъв, който пък си можеше само на 210, иначе хубаво се пуши с него и е стабилен(някъде по първите страници го показах) но само една темп ми беше малко безинтересно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

За нещастие ми се струва, че този вейп е дефектен! Ще ви държа в течение как е обслужването на vapefully в такива случаи.
Блокира и си остава така, да му се не види и смарта, а два пъти ми опържи билките яко до степен да се запалят и ми се видя странно, но хич не ми се щеше да се окаже, че трябва да го връщам. 😔Показва и странни неща на екрана, които ги няма в книжката, бе цикли. Ако не бяха тези простотии смарт глупости, а си имаше основните функции на един вейп това вероятно не би се случило, а може би е просто лош късмет....... Чакам отговор от тях какво да го правя?! Това е ужасно досадно преди Великден да нямам вейп!!!!! Иначе беше чисто нов, неизползван, неотварян, явно си е дефектен.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Приятели, искам да ви съобщя развръзката по случая. Получих чисто нов вейп, явно оплакванията ми са били потвърдени и от тях. Мисля че VAPEFULLY бяха изключително учтиви и коректни. Аз бях отговорила на някакъв техен no reply меил в началото и това малко позабави цялата работа(седмица докато се върне и още седмица, две докато получа нов....) , после трябваше да пусна нова поръчка без да плащам за да ми пратят чисто нов вейп и в крайна сметка се получи, за което много се радвам! Смятам да си работя с тях, видях реакцията им, хареса ми, дори не ме разпитваха и не се усъмниха нещо аз да съм сгафила с предишния,отговаряха ми на всички глупости😆👌Сега ще го тествам внимателно, дано новия да е ок, не е докосван иначе от тях.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

4aeb53b67c29cc8b78936e5e8a879fe7.png
4aeb53b67c29cc8b78936e5e8a879fe7.png (526.46 KiB) Преглеждано 741 пъти
4a3861b304423a608261d31203b21e35.jpg
4a3861b304423a608261d31203b21e35.jpg (485.71 KiB) Преглеждано 741 пъти
Аз пък си сглобих един портативен.
Това нещо може да ви излезе под 100 лв.
Не е най-доброто,но поне не се тровите.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Това е интересно, кое си му махнал значи, това стъкленото за течност ли е било. Аз с течност, ел. цигара и тн не съм пробвала.....Мисля, че тези съм ги виждала иначе или подобни по бг магазините за ел. цигари? Колко е едно? И къде му слагаш коза, отпред? Снимай го някога, когато ти се занимава. Под 100 има и вейпове, които са си за суха билка.Но по-добре тези към 200 и нагоре ако нещо ще се купува специално. Пък това и аз да го имам бих го направила да не е за течност ако може. Аз ги гледах тия ай коз и подобни и все си мисля кво е тва, за коз става ли?! 😄Ама те са с някакви цигарки техни, а това ми седи като Лаваца капсула. Аз искам да си праея различно, хубаво кафе, а тази машинка налага да използваш само няколко нейни консумативи.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”