Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Изпарители(vaporizer)

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Ползвам Флауърмейта черния за 200 кинта(даже е по малко сигурно) ,който съм показвала по-назад- v5.0 PRO. той е стабилка, батерията кара, ако човек иска да пробва някой ще остане доволен от него.
И редувам с този последния DaVinci, обаче към него имам някои забележки за тая цена. Седи отворен, трябва да го придържам, трябват му много батерии допълнителни..... Иначе пък 10 години гаранция! Ако са решили тези проблеми в следващата версия бих я пробвала. Мисля да си купя още някой различен по някое време.
Аз го пуша първо на 210,после разбърква и на някаква по висока го пускам още веднъж. Пуша само с вейп вече откак съм писала тука, доволна съм, само да ги доизкусурят😆Единия готин сайт е холандския vaposhop, а другия чешки ли не помня, който също беше с богат избор, същите цени и са точни-vapefully. Българските, както с всичко останало-скъпи и стари модели, малък избор😔
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Аз си харесах solo 2,другата година mighty ;)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Това, което мога да те посъветвам при избора(аз съм го писала по назад, но накратко) - хубава батерия или сменяема, лесно чистене и разглабяне и пътя на парата да е от хубави материали. Хубаво е и да се зарежда с usb. Майтито на няколко места го споменават тук, явно е готино, ще го разгледам и аз.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Това ми се видя супер лесно за чистене,недостатъка му е точно това.Не е през USB,но батерята държи. Ето едно ревю - общо взето има всичко което може да искаш за тия пари,mighty най-малкото изглежда изродски,ама е с 200 кинта отгоре. https://youtu.be/AT6QbfK9tKM

И още нещо - https://www.youtube.com/watch?v=JXtZupI3ekY
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Solo 2 е супер яко.
Чисти се супер лесно,батерията кара 3 часа,oled екранче и удобно меню.
Грее до 220c,със стъпка +/-1.
Дискретна е миризмата,почти не се усеща,но все пак,на балкон е по-добре,ако сте в делова обстановка ;)
Още си играя с температурите,но като за през деня 177c мисля е добре,202c привечер,220 е пълния набор от терпини,канабиноиди,etc.
Имам чувството,че се прее`ах с тия индики хахахах,Bubble kush и Bubba kush са лева е десна кубинки,ритащи ме във главата,
Със сатива е по-яко,на ниски температури,но се "пощръклява" :lol:
От както го имам,не съм дърпал качаци ;) Пък и е значително по-здравословно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Хаха, айде честито! Ми аз може да опитам майтито, пък и това го разгледах, яко е, как не съм го видяла него.....Снимай го тука да го разгледаме кво е.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Е това е не лошо ревю - https://youtu.be/AsAZn0rnNes
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

Малко сбрани таблички:
temps.png
PLUe6NdETsirqg7Y9Hkf_Cannabinoid-Wheel-Final-English-960x960.jpg
f2Vnks.png
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 365
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 319 times

И нещо интересно :) https://www.reddit.com/r/avb/
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

О, аз пазих, пазих, още имам.😆 Пуша го по два пъти на едно пушене, бъркам го, понякога го пуша и на най висока. на приятели съм свивала да кажат хваща ли, викат че да...... Само за проба🤪Слагах за пълнеж към маслото от трим, но само от него нищо не съм правила. Супер, добре повдигна въпроса, малко ми е жал да го хвърлям вейпнатото.
Публикувай отговор

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”