Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи опит за засяване

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

SirSmokaLot написа: 14 Юни 2020, 03:04 Он оф топик, но аз мисля утре да махна първите най-долни разклонения, и за да не ги хвърля мисля да пробвам да ги вкореня, но странно или не нямам на кого да ги дам, а питах този оня, а сега понеже пробвам да вкореня върховете, които от десет дни съм топирал, но още не виждам коренчета, но и не мрат, а са свежи като след рязането, но пък нямам и вег тент, а днес-утре трябва да ги пускам да цъфтят защото и без това закъснях доста, уффф та идеята ми беше, че се чудя и да се вкоренят на кого да ги дам, така че ако има сериозни и са в моя регион и е достатъчно безопасно и сигурно бих искал да ги подаря. Но като цяло толкова сложно и опасно е това за сега, че по скоро ще отидат зян или покрай другите в края и каквото стане, въпреки че нищо;) малко жалко е че уж мога и искам да помогна ама не мога, шашав свят
За бан ревеш, ушев!
Щял да вкоренява ама коренчета нямали, нямал кво да ги прави. Ако било сигурно можел да ги подари?? И кво очакваш, някой като тва момче дето е в неква моментна безисходица да ти клъвне ли, чшш алоо!

Направо си бий хикса, ако имах правомощията щях да те пратя да почиваш!
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Vetrushka написа: 12 Юни 2020, 15:40
Не знам как да тагна и останалите, я го вижте този бе братленце.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

WeedY написа: 15 Юни 2020, 20:56 И в крайна сметка какво да взимам,че не знам какво да правя.
Вземи си автоматици, колкото да имаш да пушиш. Ако искаш и сложи едно две фотота. Да видим какво ще стане.

Според мен дори и фото да пуснеш пак ще си цъфне нормално, но ще е цифрата по-ниско.
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”