Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ относно избор на сортове

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2304
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3465 times
Been thanked: 4729 times

headoff написа: 10 Мар 2020, 22:16 Ще направя дневник.Моля като споделяте сортове, давайте някаква информация колко време е цъфтяло,какво количество е дало, какво качество и каква ви е била подготовката.
Не знам защо дават някой автоматици доста над 200гр. добив ?
Давам като пример monster bruce banner
Пак казвам, никога не съм се занимавал с автоматици и това което чета и това което ми казвате много ме обърква.
bruce banner е OG, без знаечение с какво е кръстосан няма как да имаш толково висок добив от едно растение.

Разгледай www mephistogenetics com Instagram е най-доброто място да намериш снимки.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

То ми трябва да намеря характеристика, която отговаря на реалноста.Тоя брус банър поне 200гр. няма ли да изкара ?
Не знам вече както да избера.Поне толкова бързи и потентни ли са, колкото пише ?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2304
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3465 times
Been thanked: 4729 times

headoff написа: 10 Мар 2020, 23:18 То ми трябва да намеря характеристика, която отговаря на реалноста.Тоя брус банър поне 200гр. няма ли да изкара ?
Има ли някаква конкретна причина да си толкова вманиачен да изкараш 200грама от едино растение?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Sofia Cannabis написа: 11 Мар 2020, 03:10
headoff написа: 10 Мар 2020, 23:18 То ми трябва да намеря характеристика, която отговаря на реалноста.Тоя брус банър поне 200гр. няма ли да изкара ?
Има ли някаква конкретна причина да си толкова вманиачен да изкараш 200грама от едино растение?
Ами защото не мога да напляскам много бройки.Все пак ще го правя стелт и не искам да стане така че накрая да остана с много малко.Ще мисля вариант за нещо като SOG, то се е видяло.
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

След обстойно разглеждане се спрях на
Girl Scout Cookies Auto Feminised на BlimBurn Seeds
Gorilla Girl XL Auto на Sweet Seeds - като тук ме подмамва цената от 100 евра за 25 бройки
Green Gelato Automatic на RQS
Какво ви е мнението за тези сортове и брийдърите ?
Свалих летвата на 100гр. от корен, като се подготвям за най-лошото.Ако имате в предвид други сортове с над 20% THC бих ви чул.
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Sho написа: 11 Мар 2020, 21:43 Не искам да те разочаровам ама и 100 г е висока летва , аз бих пуснал фотопериодни и 1-2 автомата да имаш да пушиш докато станат другите .
Мда ама то май ще стане обратното.Ще пусна автоматите и 1-2 фотота.
Избягвам фотопериодните, защото съм свикнал на индор и сега ми е криво да им треперям 4-5 месеца заради разни фактори които не зависят от мен.
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Sho написа: 12 Мар 2020, 21:45
headoff написа: 12 Мар 2020, 21:06
Sho написа: 11 Мар 2020, 21:43 Не искам да те разочаровам ама и 100 г е висока летва , аз бих пуснал фотопериодни и 1-2 автомата да имаш да пушиш докато станат другите .
Мда ама то май ще стане обратното.Ще пусна автоматите и 1-2 фотота.
Избягвам фотопериодните, защото съм свикнал на индор и сега ми е криво да им треперям 4-5 месеца заради разни фактори които не зависят от мен.
Принципно и вътре е по-добре фотопериодни
Това казах, че вътре съм гледал само фотопериодни, но навън не ми се чакат и накрая да ги изяде нещо или някой да ги гепи.
headoff
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 10
Регистриран на: 08 Мар 2020, 13:40
Been thanked: 6 times

Мисля да поръчвам от seedsman и да не чакам, че с този вирус да не увисна.
Какво мислите, досега съм пазарувал само от attitude.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

headoff написа: 14 Мар 2020, 02:30 Мисля да поръчвам от seedsman и да не чакам, че с този вирус да не увисна.
Какво мислите, досега съм пазарувал само от attitude.
На Seedsman може би единствения минус е, че трябва да чакаш малко повече време за доставка ( 1-2 седмици ), но за сметка на това доставката е 99.9% сигурна.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

kingpin написа: 14 Мар 2020, 17:30
headoff написа: 14 Мар 2020, 02:30 Мисля да поръчвам от seedsman и да не чакам, че с този вирус да не увисна.
Какво мислите, досега съм пазарувал само от attitude.
На Seedsman може би единствения минус е, че трябва да чакаш малко повече време за доставка ( 1-2 седмици ), но за сметка на това доставката е 99.9% сигурна.
Интересно, на мен ми пристигнаха за 6 дена.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”