Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Дилема между два сорта ?

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Fashionfox
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 15
Регистриран на: 21 Фев 2020, 00:25
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Привет и от мен ! Трябва ми помощ , понеже се двоумя, межде два коренно различни сорта за таз годишният аутдор Blue Dream или Gorilla Zkittlez... Ще се радвам на мнения и предпочитания  :stone:
radolini
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 06 Яну 2019, 18:15
Has thanked: 7 times
Been thanked: 25 times

Аз гледах горилата тази година, стана доста огромно растение, към 3 метра, но за съжаление не го укрепих и върха падна, въпреки, че не го бях топирал, растеже все едно си му махнал върха, с много малки разклонения. Стана обаче, доста по-късно от предвиденото, към края на октомври, като цяло почна доста късно да цъфти, незнам може и при мен да е била грешката. Има много странен мирис, като качество е добро от 1 до 10, бих му дал 6.5-7, но все пак аз и пуша по-рядко. Като количество също съм доволен, главичките са малки, но плътни. Това все пак е мое ревю и мнение, успех!
Fashionfox
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 15
Регистриран на: 21 Фев 2020, 00:25
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Благодарско за което ;)
chichi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 28 Сеп 2019, 21:09
Has thanked: 10 times
Been thanked: 3 times

Предложете някой сорт за партизанско със по приемлива миризма освен northern lights.
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

chichi написа: 21 Фев 2020, 17:52 Предложете някой сорт за партизанско със по приемлива миризма освен northern lights.
Нямам голям опит, сега гледам Bruce banner ||| и мирише на лавандула, лимон, мента, а е в късен цъфтеж.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”