Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Целия процес при отглеждане стъпка по стъпкаа

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Ivaka333
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Авг 2019, 18:52

Cannabis bulgaria не разбирам точно колко семена са нужни за едно растение :D и кога от малка кофичка примерно трябва да се премести вече във голяма саксия колко големи стават защото аз съм 1,65 представям си да ми е макс до кръста растението и вече да се е насабрал самия плод нали и се чудя аз трябва ли да режа някакви излишни листа да кажем или аз просто трябва да го преместя като стане малко по голямо и да го поливам и основните работи и вече като се е насъбрало това мъхестото да режа и да слагам да се суши моля ви направете по подробен клип благодаря
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Ivaka333 написа: 21 Авг 2019, 19:04 Cannabis bulgaria не разбирам точно колко семена са нужни за едно растение :D и кога от малка кофичка примерно трябва да се премести вече във голяма саксия колко големи стават защото аз съм 1,65 представям си да ми е макс до кръста растението и вече да се е насабрал самия плод нали и се чудя аз трябва ли да режа някакви излишни листа да кажем или аз просто трябва да го преместя като стане малко по голямо и да го поливам и основните работи и вече като се е насъбрало това мъхестото да режа и да слагам да се суши моля ви направете по подробен клип благодаря
еха
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

За всичко си има първи път. Купуваш семена сееш и започваш да се учиш.

Това е книга която е добро начало да се запознаеш с основите на канабис.

http://dni.li/wp-content/Cannabis_growing_Bg_050.pdf
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”