Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Състезание Анкета

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева

Какво състезание искте да имате?

Състезание с безпочвено отглеждане с аутдорски цъфтеж ?
1
4%
Състезание с безпочвено аутдоско отглеждане ?
0
Няма гласували
Състезание с външно отглеждане аутдор, без значение дали се гледа в почва, без почва, в парник, без парник, с химия, с органика или на който както му е кеф ?
10
38%
Състезание за вътрешно отглеждане индор, без значение дали се гледа в почва, без почва, с химия, с органика, без ограничение във ватовете или на който както му е кеф ?
12
46%
Състезание за безпочвено вътрешно отглеждане индор ?
1
4%
Състезание за безпочвено отглеждане с бонус точки за аутдорски цъфтеж?
2
8%
 
Общо гласове: 26
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Подготвяме ви следващата година състезание с награди.Обаче незнаем вкакво състезани бихте искали да участвате и за това се допитваме до вас.
Какво състезание искте да имате?

Състезание с безпочвено отглеждане с аутдорски цъфтеж ?
Състезание с безпочвено аутдоско отглеждане ?
Състезание с външно отглеждане аутдор, без значение дали се гледа в почва, без почва, в парник, без парник, с химия, с органика или на който както му е кеф ?
Състезание за вътрешно отглеждане индор, без значение дали се гледа в почва, без почва, с химия, с органика, без ограничение във ватовете или на който както му е кеф ?
Състезание за безпочвено вътрешно отглеждане индор?
Състезание за безпочвено отглеждане с бонус точки за аутдорски цъфтеж?

Ако имате други предложения моля да ги споделите за да ги добави, като предложение с списъка за вид състезание .

Също така бихме се радвали да научим, какъв вид награда бихте жалали? Скъпи семки или някаква техника (примерно дросел, измервателни и други) или нещо друго ?

Ще се радваме да споделите мнението и желанието си по въпроса.

До следващата година има достатъчно време да разберем желанията ви, както и участниците да се подготвят за състезанието, а и ние ще имаме време за набавяне на наградата.
balkan
Градинар
Градинар
Мнения: 89
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 99 times
Been thanked: 192 times

Състезание за безпочвено отглеждане без никакви ограничения, но с бонус точка и отделна награда за аутдорски цъфтеж. Това ще финансирам лично. Може паралелно да има каквото е фаворит в анкетата.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

L33 написа: 11 Авг 2019, 16:21 Състезание за безпочвено отглеждане без никакви ограничения, но с бонус точка и отделна награда за аутдорски цъфтеж. Това ще финансирам лично. Може паралелно да има каквото е фаворит в анкетата.
Добавих го като вариант.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

L33 написа: Състезание за безпочвено отглеждане без никакви ограничения, но с бонус точка и отделна награда за аутдорски цъфтеж. Това ще финансирам лично. Може паралелно да има каквото е фаворит в анкетата.
Shorty написа: 11 Авг 2019, 19:48 Състезание с външно отглеждане аутдор, без значение дали се гледа в почва, без почва, в парник, без парник, с химия, с органика или на който както му е кеф ?

Еми тука бих се пробвал да видим , кое има по -добър резултат органиката или химията, нека е по - интересно да може с всичко !
L33 благодаря ти за включването и ще го имаме напредвид.

Аз също си мисля, че ше е по-интересно да може с всичко, защото повече хора могат се включат с участие и ще стане по-интересно, защото ще се видят повече неща. Най-вероятно ще е състезание без ограничения, но може да има допълнителни бонус точки в някой отношения за да го направим още по-интересно.

Sofia Cannabis се свърза с нас, че ще се радвам да се включи с допълнителна награда за победителя (примерно семена), която да я добавим, към нашата награда и победителя да получи по-голяма и по-добра награда. Също така Sofia Cannabis е готов да допринесе за състезанието още, като ни даде да разпределим 100-150 от неговите семки. Тези 100-150 семена ще са предварително спонсорство и ще се бъдат раздадени между желаещите участници в състезанието, които искат да ги отглеждат от семената на Sofia Cannabis . Също така Sofia Cannabis има достъп до богата гама от сортове и съм сигурен, че семената на Sofia Cannabis са много добри и, че той е подбрал най-доброто до което се е докопал с което да се предастави и да ви подари.

Много щедро от страна на L33 и Sofia Cannabis.

За това си мисля, че в състезание без ограничения е най-добрият вариант, но може да е по-интересно ако има допълнително бонус точки за хората, които отглеждат от семената на Sofia Cannabis и с бонус точка и отделна награда за безпочвено аутдорски цъфтеж.
Един вид, всеки ще може да се включи в състезанието и както иска да си гледа растенията, с каквито торове иска да си гледа и скаквито семки иска да си гледа, но ако реши да ползвам семките от безплатните семки на Sofia Cannabis да получи допълнително точки за това. Както и ако направи безпочвено аутдорски цъфтеж да получи бонус точки .

Също така вярвам, че като 10-15 човека отглеждат един и същи сорт ще се виждат и по-добре уменията на градинарите и разликите, както ще се видят и пълните възможности на сорта, като ген. Пределно ясно ми е, че повечето хора отглеждат 2-5 растения и не могат просто да отглеждат 10 растения от точно определен сорт. За това семената Sofia Cannabis ще бъдат раздавани на хора, които сами са изявили желание да отглеждат от неговият сорт. Също така по ваше желание ще бъде, колко семки да разпукате. (1-2-3--5-8
или всичките)

Аз лично вярвам, че хубави и качественни безплатни семена при стартирането са си невероятен бонус само по себе си и че това си е най-големият бонус. Хем спестяваш разходи от семена и хем ще отглеждаш нещо хубаво, като сорт до което трудно би имал достъп.


Въпроси??? :
Вие какво мислите за състезанието без ограничение, но с допълнително бонус точки в определените ситуации? Също така бихте ли отглеждали семената на Sofia Cannabis? Какво мислите за това бонус точките да не бъдат прекалено много така, че всеки да има възможност да спечели наградата дори и без бонус точките, но бонус точките да не са и прекалено малко за да са преднина и малко по-голям шанс за спечелването на наградата?
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

firstcitizen написа: 23 Авг 2019, 07:29

Въпроси??? :
Вие какво мислите за състезанието без ограничение, но с допълнително бонус точки в определените ситуации? Също така бихте ли отглеждали семената на Sofia Cannabis? Какво мислите за това бонус точките да не бъдат прекалено много така, че всеки да има възможност да спечели наградата дори и без бонус точките, но бонус точките да не са и прекалено малко за да са преднина и малко по-голям шанс за спечелването на наградата?
Така. На мен лично ми допада идеята. Да се разнообразим и подобни. Но как ще стане предаването на семките, при положение, че всички тук сме анонимни. От къде да знам, че не работите с куките? Всеки има познати полицаи, аз също и то на високо ниво ушеви. Но никога не съм набутвал или топил някой. Вие как гарантирате да си останем анонимни. Единственото коеот ми идва на ум е да хвана един циганин и да пратите по еконт каквото и да е и той да отиде да ги вземе. Така аз излизам чист. Ами Вие? Ще имам вашите данни. Освен, ако не напрайте моята схема.

Аз лично уважавам София Канабис. Не го познавам лично момчето, но е супер стабилен. Винаги ми помага с каквото и да е.

Първия Гражданин е другия който ми помага и изказва компетентно мнение.

Надявям се не съм засегнал някой с думите си. Лека вечер
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Аз имах същите притеснения за участниците и затова реших първо да споделя с модераторите.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Notch
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 63
Регистриран на: 24 Яну 2019, 13:13
Has thanked: 92 times
Been thanked: 67 times

Доста лесно, ваучери примерно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7057 times
Been thanked: 4705 times

Хора,искам да предложа едно неангажиращо solo cup състезанийце по някое време:)Може и да бъде само за забавление без награди...Сигурно сте мяркали такива по други форуми.Идеята е да се отгледа растение от-до в максимално малка чашка,най-много като капучино и изглежда много сладурско:)Условия всеки може да си избере среда и торене,ауто,фото,клонинг или семка,само всичко да се случи в тази чашка.Колкото по добивно и зелено до финал е +,също и ако размера на чашката е минимален.Якото е ,че всеки може да помести някое такова,не се изисква нещо специално....Мен би ми било забавно покрай разсада напролет,други покрай индорите си......
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 350
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1234 times
Been thanked: 850 times

И аз си мислех как може да стане анонимно предаване и измислих следното: изпращащия заключва пратката в голям град, София, Пловдив, Варна, Търново-в средата на Бг и т.н.....в шкафче на верига магазини, където има механизъм с код, а не с ключ и казва кода на получателя на лични. Той отива с качулка след известно време, ако се престраши и си го взима. Е има и недостатъци- за хора извън Бг. Примерно от чужбина- пращат нещата на свой човек в Бг, ако имат доверен, който ги заключва в шкафчетата и т.н. :?: :!: :roll:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Inna написа: 10 Дек 2019, 14:25 Хора,искам да предложа едно неангажиращо solo cup състезанийце по някое време:)Може и да бъде само за забавление без награди...Сигурно сте мяркали такива по други форуми.Идеята е да се отгледа растение от-до в максимално малка чашка,най-много като капучино и изглежда много сладурско:)Условия всеки може да си избере среда и торене,ауто,фото,клонинг или семка,само всичко да се случи в тази чашка.Колкото по добивно и зелено до финал е +,също и ако размера на чашката е минимален.Якото е ,че всеки може да помести някое такова,не се изисква нещо специално....Мен би ми било забавно покрай разсада напролет,други покрай индорите си......
Идеята е сладка и може да се направи паралелно solo cup, към основното състезание, като при състезанието с чашки да имам само 1 победител с 1 награда, защото такова състезание е готино, но малко хора биха се включили в състезани с 1 чашка, а идеята е да се включат повече хора в състезанието, както и да допринесът за развитието си, като градинари, като направят мощен грол, което пък ще помогне за развитието на форума на Гръсти, защото хората ще могат да четът и да се учат от дневниците на участниците, най-малкото ще им е интересно да видят повече дневници.
Безплатните семена ще са прекрасен бууст и за участниците в състезанието, и за потребителите, за форума и за спонсора на семената. На това му викам Win-Win ситуация.

За състезание с чашка, Аз лично бих ползвал клонинг, защото си е разсипия на семката за такъв проект, както и на енергията, и на ресурс. Защото аз съм правил неща в чашка и знам какво става... просто личната ми гледна точка е че не си струва да се разсипва 1 семка за 2-3 цигари, като същата семка може да произведе изобилно количество. В този ред на мисли си мисля, че малко хора биха се включили в него. Но несъмнено ще интересно. Може да е пареалелно, на другото състезание, както ти сама предложи.



Основното състезание може да е индор без ограничения в техниката и в начините на отглеждане.

Zafor19 написа: И аз си мислех как може да стане анонимно предаване и измислих следното: изпращащия заключва пратката в голям град, София, Пловдив, Варна, Търново-в средата на Бг и т.н.....в шкафче на верига магазини, където има механизъм с код, а не с ключ и казва кода на получателя на лични. Той отива с качулка след известно време, ако се престраши и си го взима. Е има и недостатъци- за хора извън Бг. Примерно от чужбина- пращат нещата на свой човек в Бг, ако имат доверен, който ги заключва в шкафчетата и т.н. :?: :!: :roll:
Това е лоша идея, защото е пълно с камери на тези места с шкафчета. Тези шакфчета са поднаблюдение.
Знам поне 3 други начина, които не включват заснемането с камери..., но не е нужно да ги споделям публично.
Дори да има хора извън България, ще си получат нещата.

Единственно победителите ще разберат, как ще се случат нещата. ;)

Zafor19 благодаря ти, че мислиш за нас :)

:joint:

#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”