Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Ganja Photos Провалите

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Inna написа: 02 Апр 2021, 10:13 Ето едно мъничко провалче, клонингче от Мокум тюлип. Щях да го хвърлям, то пък пуснало коренче....А е доста скъпа семка и реших да го съживя по възможност. Запомнете го,ще видим после дали и то ще се оправи😘
Провалчето живна постепенно. Много е било накиснато пак да повторя и като изсъхна пусна листенца и чак сега полях над седмица по късно.
Прикачени файлове
20210410_092558.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Inna написа: 10 Апр 2021, 10:59
Inna написа: 02 Апр 2021, 10:13 Ето едно мъничко провалче, клонингче от Мокум тюлип. Щях да го хвърлям, то пък пуснало коренче....А е доста скъпа семка и реших да го съживя по възможност. Запомнете го,ще видим после дали и то ще се оправи😘
Провалчето живна постепенно. Много е било накиснато пак да повторя и като изсъхна пусна листенца и чак сега полях над седмица по късно.
И последно показвам бившото провалче😌Вече наистина се съвзе. Изрязах му старите листенца и оставих свежото връхче, сега само трябва да се пресади.
Прикачени файлове
20210416_224841.jpg
20210418_235323.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Inna написа: 23 Мар 2021, 10:18 Е, чак за провалите не са! ☺️
Надявам се, че това питане не се отнася за моите снимки, предполагам че след моя пост има липсващ.. :bong:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Има липсващи постове. Изтрити по-точно.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Здравейте приятели! Тези растения ги отгледах в чист компост(уж да е по био и това имаше тогава в Бриколажа), към който добавих наизуст различни видове каменни неща и пясък. Очеяидно не ми се получи гроуа,ще споделя какво сбърках най вече, поне да е полезно за други. Най-важното, което обърках този път беше несигурна и неподходяща основа-чист компост.По-добре да бях взела поне някоя, която съм ползвала, най-добре качествена от гроу шоп, защото всъщност цените им не са особено по-високи.... Компостът е тор, който се добавя в малки количества, а не да преобладава, особено пък за аутота, които обичат слаба почва. Компостът също така може да бъде различно готов," по-горещ" ми се стори в началото и трябва като цяло да се внимава с него. Следваща грешка-много и различни вар, пемза, зеолит,пясък, а също на едно две и пепел в последната саксия. Това сигурно е вдигнало пх-то до небето и е объркало ред други неща.... После вече каквото и да добавях не успях да коригирам нещата, може би трябваше овреме да съм пресадила в друга почва, но имах само една друга, която също не е хубава и ги смесих двете. Добре поне, че главите не са съвсем за изхвърляне и ще ги доизчакам да станат, но не можах да видя действителния външен вид на моите аутота😐Семките иначе станаха, може би след време ще опитам пак.
Сега ще се върна на просто, стартово ниво с доказано качествена почва и без да добавям твърде много измишльотини в нея.Също така ако се ползват изгъзици и добавки трябва човек да си мери нешата, иначе за без мерене само сигурни неща с ясно пх и съдържание.
Ще пистна и тези, които са по-назад. Все пак се опитвам да ги закрепя до края, не съм ги изоставила, но нямам намерение да влагам куоените ми неща в тях. своевременно започвам друг гроу.
А, единичната главичка отзад е със семки, те са кажи речи готови, но за всеки случай оставям да поседи с тях. Една падна вече.
Прикачени файлове
Това съм го отрязала, защото просто няма кво да пуша
Това съм го отрязала, защото просто няма кво да пуша
20211206_100859.jpg
20211206_100723.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2304
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3465 times
Been thanked: 4729 times

Inna написа: 07 Дек 2021, 12:17 Здравейте приятели! Тези растения ги отгледах в чист компост(уж да е по био и това имаше тогава в Бриколажа), към който добавих наизуст различни видове каменни неща и пясък. Очеяидно не ми се получи гроуа,ще споделя какво сбърках най вече, поне да е полезно за други. Най-важното, което обърках този път беше несигурна и неподходяща основа-чист компост.По-добре да бях взела поне някоя, която съм ползвала, най-добре качествена от гроу шоп, защото всъщност цените им не са особено по-високи.... Компостът е тор, който се добавя в малки количества, а не да преобладава, особено пък за аутота, които обичат слаба почва. Компостът също така може да бъде различно готов," по-горещ" ми се стори в началото и трябва като цяло да се внимава с него. Следваща грешка-много и различни вар, пемза, зеолит,пясък, а също на едно две и пепел в последната саксия. Това сигурно е вдигнало пх-то до небето и е объркало ред други неща.... После вече каквото и да добавях не успях да коригирам нещата, може би трябваше овреме да съм пресадила в друга почва, но имах само една друга, която също не е хубава и ги смесих двете. Добре поне, че главите не са съвсем за изхвърляне и ще ги доизчакам да станат, но не можах да видя действителния външен вид на моите аутота😐Семките иначе станаха, може би след време ще опитам пак.
Сега ще се върна на просто, стартово ниво с доказано качествена почва и без да добавям твърде много измишльотини в нея.Също така ако се ползват изгъзици и добавки трябва човек да си мери нешата, иначе за без мерене само сигурни неща с ясно пх и съдържание.
Ще пистна и тези, които са по-назад. Все пак се опитвам да ги закрепя до края, не съм ги изоставила, но нямам намерение да влагам куоените ми неща в тях. своевременно започвам друг гроу.
А, единичната главичка отзад е със семки, те са кажи речи готови, но за всеки случай оставям да поседи с тях. Една падна вече.
Малки но самите глави са хубави
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Sofia Cannabis написа: 07 Дек 2021, 16:43
Inna написа: 07 Дек 2021, 12:17 Здравейте приятели! Тези растения ги отгледах в чист компост(уж да е по био и това имаше тогава в Бриколажа), към който добавих наизуст различни видове каменни неща и пясък. Очеяидно не ми се получи гроуа,ще споделя какво сбърках най вече, поне да е полезно за други. Най-важното, което обърках този път беше несигурна и неподходяща основа-чист компост.По-добре да бях взела поне някоя, която съм ползвала, най-добре качествена от гроу шоп, защото всъщност цените им не са особено по-високи.... Компостът е тор, който се добавя в малки количества, а не да преобладава, особено пък за аутота, които обичат слаба почва. Компостът също така може да бъде различно готов," по-горещ" ми се стори в началото и трябва като цяло да се внимава с него. Следваща грешка-много и различни вар, пемза, зеолит,пясък, а също на едно две и пепел в последната саксия. Това сигурно е вдигнало пх-то до небето и е объркало ред други неща.... После вече каквото и да добавях не успях да коригирам нещата, може би трябваше овреме да съм пресадила в друга почва, но имах само една друга, която също не е хубава и ги смесих двете. Добре поне, че главите не са съвсем за изхвърляне и ще ги доизчакам да станат, но не можах да видя действителния външен вид на моите аутота😐Семките иначе станаха, може би след време ще опитам пак.
Сега ще се върна на просто, стартово ниво с доказано качествена почва и без да добавям твърде много измишльотини в нея.Също така ако се ползват изгъзици и добавки трябва човек да си мери нешата, иначе за без мерене само сигурни неща с ясно пх и съдържание.
Ще пистна и тези, които са по-назад. Все пак се опитвам да ги закрепя до края, не съм ги изоставила, но нямам намерение да влагам куоените ми неща в тях. своевременно започвам друг гроу.
А, единичната главичка отзад е със семки, те са кажи речи готови, но за всеки случай оставям да поседи с тях. Една падна вече.
Малки но самите глави са хубави
Ех, да, има свястни главици, тези по надолу, не е пълна загуба поне....Също забравих да спомена, че твърде много пъти ги пресадих тези аутота и затова също останаха джуджета.
Аватар
MasterBlaster
Градинар
Градинар
Мнения: 293
Регистриран на: 31 Авг 2021, 08:23
Has thanked: 534 times
Been thanked: 1030 times

На мен много ми харесват мъниците! Може и да са малки, но главите изглеждат много големи и плътни, като няма никакво издължаване.
Аватар
Shevica
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 17
Регистриран на: 17 Мар 2021, 14:14
Has thanked: 54 times
Been thanked: 30 times

Не са лоши ама лично аз бих ги изпушил за няколко дни :D и няма нищо лошо в това да експеремтираш но примерно с 1-2 растения не с всички.

Поздрави :weed:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Shevica написа: 08 Дек 2021, 09:33 Не са лоши ама лично аз бих ги изпушил за няколко дни :D и няма нищо лошо в това да експеремтираш но примерно с 1-2 растения не с всички.

Поздрави :weed:
Да, наистина, и това, може да се добави, да не се експериментира с всички и да не се правят много експерименти наведнъж. И аз ще ги изпуша за няколко дни,едното ако има и 10 грама.... То има още няколко по-назад, които са малко по големи, ще ги снимам и тях. Също така 4 броя въобще и не цъфнаха и направо ги разкарах, защото ще слагам други. Явно не всички излизат ауто като майката и бащата са ауто, така че останах със 7те джуджета за Коледа😆
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”