Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Гръстериране 2019

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Здравейте! Отварям тема, за да задавам въпросите си предимно тук и да не спамя излишно из другите теми. Ще поствам информация относно 2 градини. Ще се старая ясно да ги разгранича за вас и темата да е подредена. Ще се опитам да гледам изцяло природно,(материала ще се използва за направата на РСО или който както му казва за лечение на близък човек) по-долу ще опиша нещата с които съм се подготвил.
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Пропуснах да спомена, сортовете ще са на Северно сияние и роял АК на RQS автоматици.
Разполагам с
градина 1 почва от мин година в която не е сято нищо. Около 100 или 130 литра смес от букова листовка, разни угнили торове, чкч ,пясък, местна почва, торф, и евентуално гуано, но не съм сигурен. За това ще сложа по малко от зеленото в сместта като я допълвам с още малко чкч и торф. Приемам, и се надявам на препоръки, за вливане или добавяне на цъфтежното гуано, в последствие. Или да го добавя в началото и цъфтежното... Дано да сте придобили малко представа за какво иде реч в градина 1. Това са нещата с които разполагам. Ще ми е много полезно и приятно да кажете, какбихте подходили на мое място с тях, за да предотвратя евентуални грешки и недоизпипване. С роот бетър и к амино не съм работил, байкал няма да използвам, заради к-амино, с което се препокриват предполагам, по съвет от firstcitizen, за който му благодаря. в градина 1 ще са 3 или 4 растения. Зависи за колко приемливи дупки ми стигне почвеният микс, защото в момента е в 1 дупка.

Байкал м1
трици за мулч
тор от коприва
тор от люцерна
тор от банани
пепел широколистни
гуано
меласа
к полюс амино
роот бетър
ЧКЧ течен концентрат
зеолит

Качвам и снимка на ларвите за които питах в общата тема.
foto_no_exif(2).jpg
foto_no_exif(1).jpg
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

В голямата бутилка стар байкал сипах 2 капачки от пресният и след няколко дни ще го използвам за подхранване на дървета в гората и около къщата.
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Градина1 : преди 5 дни прерових дупката с почва и извадих много ларви. Имаше и малки и големи, прибрах ги в нас в един буркан с почва от тази която явно ги кефи. Сипах 3 литра вода от дерето/водоизточника близо до градината с 2.5/3 мл к плюс амино, след 10 минути заваля порой. Надявам се, заразяването да е станало добре. Утре ще дооформя новите 2 дупки и ще разпределя почвата в тях. покълвам 3 семена. Ще използвам 50 мл изворна вода с 2 капки от к плюс амино. Чудя се само колко време да ги държа в нея, преди да ги сложа в салфетка и плик. Семената са на 2 години почти.
Gogo
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 21 Мар 2019, 16:38
Has thanked: 8 times
Been thanked: 27 times

Внимаваи с тия гадинки,две бебета ми изядоха досега.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Всичко изглежда добре и имаш доста неща да редуваш.Бляаааа,баси дебелите!:D Но май бяха полезни тези точно?Мисля,че на старата тор ги виждам.....Аз ги имах в една саксия с домати,не видях д а им навреджда,една жена така ми ги даде и то си беше вътре.Но не съм сигурна де дали яде корени или нещо,мисля не?.
Но в бъдеще започвайте рано напролет,средата на април примерно,когато се започват и другите култури.Това спестява много главоболия с бебетата в жегата.А и такова избухване като пролетното,когато им е времето после не с е повтаря.Лятото не че не може,но си има най-подходящо време,иначе повече зор и поливане....
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

Здравейте! На 19 или 18 ти пуснах 2 северно сияние и 2 АК семки в 50 мл вода с 2 капки к плюс амино за 1 час, после ги преместих в салфетки и плик. След 24 часа имаха микрокоренче и от тогава до сега не са мръднали. няма никакво развитие, дори милиметър растеж, за 4 дни. Мислите ли че трябва да слагам вече нови семки. Когато съм пускал директно в почва и съм мокрил редовно, случвало се е да излязат и след 8 дни.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Следя ти темата с голям интерес. Какво се случва с градината? Моля те да споделиш как се развиват растенията.
Gryster
Градинар
Градинар
Мнения: 21
Регистриран на: 07 Май 2019, 23:15
Has thanked: 24 times
Been thanked: 32 times

firstcitizen написа: 09 Юли 2019, 13:31 Следя ти темата с голям интерес. Какво се случва с градината? Моля те да споделиш как се развиват растенията.
За съжаление семената не покълнаха. Сега ще сложа останалите които имам в хладилник за няколко дни и пак ще опитам. Мислите ли че шанса е по-голям?
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Gryster написа: 13 Юли 2019, 15:07
firstcitizen написа: 09 Юли 2019, 13:31 Следя ти темата с голям интерес. Какво се случва с градината? Моля те да споделиш как се развиват растенията.
За съжаление семената не покълнаха. Сега ще сложа останалите които имам в хладилник за няколко дни и пак ще опитам. Мислите ли че шанса е по-голям?
Стартира ли други семки? Защото времето си минава.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”