Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

Това е Cataract Kush на DNA Genetics 99% Indica, подкарано на лампа и изнесено преди 5 дни,пръскано е с Halo (от ,което има видими следи по листата) ,сега е в саксия от 150 литра ,която не съм напълнил на максимум,като почвата микс купешка от Хоум макс (Florida 70 литра) смесена е с 5-10% от местната за да вкарам микрохабитата,батгуано,vegetable pearls,напускал съм и земни червеии да си щъкат,кермезит на дъното за лек дренаж. Мисля да съм изцяло био от към торове ,със серията на GK и такива ,които сам ще си направя,освен.
120's
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Фев 2022, 20:49
Has thanked: 1 time

Здравейте,Gro W friend-ъри, имам едно запитване, акъл да дадете.
Глася дупките да изнасям аутдора ,но в някои дупки има следи от тунел които почват от 40см. дълбочина и слизат надолу, някаква гадина ще е и то опорита ,защото почвата е глина .
Та питането ми е мога ли да сложа някаква рабица да предпазя корена или ще го сбъркам.
Разстенията са гледани 50 дена на лампа в 10л. саксий ,т.е развити са , дали ще ги събори някоя такава малка гад ако стигне до дупката и ако не сложа рабица ?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Идеята ти е добра и няма да навреди на растението. Хубаво е като слагаш рабица да я сложиш по всички страни на дупката не само на дъното или само на стените.
Аватар
GMGrower
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 24 Дек 2021, 15:57
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

:passg:
Здравейте, какво мислите за комбинацията Cannazym + Canna Boost + PK 13/14 на Canna за цъфтеж? <3
Прикачени файлове
1652780868524-exif-remove.jpeg
Тревата не определя хората, хората определят тревата.
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Здрасти! Може ли за съвет как да се полива с течни торове по време на дъждовете и има ли изобщо смисъл или комбинация. Растенията са от 10тина дена навън в дупки със смес от торф, чкч, вермикулит и агроперлит. Имам комплект на BioBizz, поливъл съм 1път с root и grow и явно им е харесало защото днес гледам са в отлично здраве и доста пораснали. Примерно веднага след дъжд или пък да права концентрата с по-малко вода защото дъжда ще го дораствори?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4742 times

psihonavta написа: 18 Май 2022, 12:02 Здрасти! Може ли за съвет как да се полива с течни торове по време на дъждовете и има ли изобщо смисъл или комбинация. Растенията са от 10тина дена навън в дупки със смес от торф, чкч, вермикулит и агроперлит. Имам комплект на BioBizz, поливъл съм 1път с root и grow и явно им е харесало защото днес гледам са в отлично здраве и доста пораснали. Примерно веднага след дъжд или пък да права концентрата с по-малко вода защото дъжда ще го дораствори?
Веднага след дъжда да поливаш?! 🤷🙂Поливай, когато не вали,така и торовете няма да си хабиш, дъжда е за това, да полее вместо теб. 🙂😁Ако си им направил дупки с по хубава почва гладни няма да останат. Пази торовете за когато няма да вали толкова. По принцип в дупките или отгоре се поръсва сух тор, гуано и тн и те си торят продължително.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

psihonavta написа: 18 Май 2022, 12:02 Здрасти! Може ли за съвет как да се полива с течни торове по време на дъждовете и има ли изобщо смисъл или комбинация. Растенията са от 10тина дена навън в дупки със смес от торф, чкч, вермикулит и агроперлит. Имам комплект на BioBizz, поливъл съм 1път с root и grow и явно им е харесало защото днес гледам са в отлично здраве и доста пораснали. Примерно веднага след дъжд или пък да права концентрата с по-малко вода защото дъжда ще го дораствори?
Доста апетитно описание , я прасни снимки. Сега ако имаш твърдо за растеж ръсни с него няма смисъл от течни торове в тия дъждове.
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Първото е Auto Lemon на Seedsman фрииби, а другите две са Killer Kush Fast Version на Sweet Seeds. На около 20тина дена от показването. Пуснал съм още 2 къша, 2 ауто лимончета и след седмица ще ги изкарвам и тях навън. Мисля да поръчам още няколко сорта на Sweet Seeds, но само автоматици да хванат дългите светли дни през Юни-Юли. За жалост пуснах една Mimosa x Orange Punch, но само се показа и увяхна... дори неможа да се отвори листенцата. Като цяло ми е първи гроу.
Прикачени файлове
KillerKush2.jpg
KillerKush1.jpg
AutoLemon.jpg
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

psihonavta написа: 19 Май 2022, 17:42 Първото е Auto Lemon на Seedsman фрииби, а другите две са Killer Kush Fast Version на Sweet Seeds. На около 20тина дена от показването. Пуснал съм още 2 къша, 2 ауто лимончета и след седмица ще ги изкарвам и тях навън. Мисля да поръчам още няколко сорта на Sweet Seeds, но само автоматици да хванат дългите светли дни през Юни-Юли. За жалост пуснах една Mimosa x Orange Punch, но само се показа и увяхна... дори неможа да се отвори листенцата. Като цяло ми е първи гроу.
Извинявам се, първите две с къшовете, последната е ауто лемона
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4742 times

За жалост(не че не е хубаво де) аз лично виждам растението на Джордж по снимките, не знам какво става и при мен ли е само?!
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”