Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2022 / Outdoor Season 2022 (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
psihonavta
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 29 Окт 2020, 21:27
Has thanked: 10 times
Been thanked: 17 times

Здравейте колеги! Тази година мисля и аз да пробвам да изгледам нещо мое навън. Като цяло ще ми е втори гроу (първия беше преди 15тина години) :) и може да се каже, че съм малко бос в тази свера и ще бъда много благодарен ако помогнете за някои неща. Засега първото ми питане е за почвата. Изкопал съм дупки по-около 20-30л и се чудя с какво да ги запълня. Имам вермикулит, перлит, ЧКЧ и кокосови тухли останали от други проекти. Мисля да пообикалям магазините и да взема торф и дреболии за защита, че имам и малък проблем с едни кози. Предложете някакъв купешки торф и евентуално в както съотношение да смесвам.
За сега съм пуснал два Killer Kush-a Fast Version на Sweed Seeds и един Auto Lemon под ЛЕД лампа, но като цяло май всички останали ще са автоматици и на Sweet Seeds. Останал съм с добро впечатление към тях особено за автоматиците. Не търся количество, а разнообразие. Евентуално с какви други проблеми бих се сблъскал при аутдора?
Vvv
Градинар
Градинар
Мнения: 38
Регистриран на: 12 Фев 2021, 09:55
Has thanked: 32 times
Been thanked: 16 times

Здравейте искам да ви попитам тази година ми отпада гледането, но имам семки как мога да ги съхраня до другата година? Благодаря и успех на всички
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Vvv написа: 03 Май 2022, 19:13 Здравейте искам да ви попитам тази година ми отпада гледането, но имам семки как мога да ги съхраня до другата година? Благодаря и успех на всички
На сухо и хладно. Може и в хладилник.
Hisenberg
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Апр 2022, 18:21

Mukito1324 написа: 29 Апр 2022, 20:41 Мойте моми.. 30 дни след слагането им в земята добре вървят
Много добре изглеждат! Искам да питам какво използваш и дали ги покриваш с нещо или дали ги прибираш. И да питам като беше малка семка как се справяше със студа? :snort:
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте, вече цветята ми са от 5 дни навън .. не са овехнали но не мърдат от един и същ ръст .. поливах ги ..
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3183
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7102 times
Been thanked: 4741 times

Goshkata1997 написа: 10 Май 2022, 11:48 Здравейте, вече цветята ми са от 5 дни навън .. не са овехнали но не мърдат от един и същ ръст .. поливах ги ..
Почвата каква е?Снимка?
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравей има, почвата е чернозем. На същата почва гледам домати всяка година без проблем ... Не е удобно да приложа снимка. Преди малко им сложих и туби отгоре по 10 л че го дават да вали след 2 дни .. може би от стреса от пресаждането. Поливах ги и им дадох микробтима притект и ги ръсих против буби ..
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Goshkata1997 написа: 10 Май 2022, 17:46 Здравей има, почвата е чернозем. На същата почва гледам домати всяка година без проблем ... Не е удобно да приложа снимка. Преди малко им сложих и туби отгоре по 10 л че го дават да вали след 2 дни .. може би от стреса от пресаждането. Поливах ги и им дадох микробтима притект и ги ръсих против буби ..
Тубите са за пълнене с ракия,вода нафта и т.н. :D , недей да хабиш туби за едното покриване. Най елементарно и ефективно е със стречфолио, взимаш си един голям топ от куриерските, набиваш три клончета(клони дал Господ) увиваш около растението и си ти, хем по-широко, хем по-ефективно.
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

Минаха 5 6 години откакто последно съм влизал в форуми,но ето ме и аз да загатна нещо.
Аватар
GGc,NeaR
Градинар
Градинар
Мнения: 37
Регистриран на: 11 Май 2022, 22:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 83 times

:)
Прикачени файлове
foto_no_exif 2.jpg
foto_no_exif 1.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”