Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoors 2024- обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Inna написа: 03 Апр 2024, 12:10
Godzila написа: 03 Апр 2024, 10:15 5 ти ден и нищо ! Тези нацепени те даже и те не излизат което е мн странно !! Вс е топ 10 части кана сиид микс 1 част чкч 1 част гуанокалонг ( мляко по силна е за храна ) и перлит . Дали не съм прекалил с перлита и да идва повече въздух ?! Дълбочината на засаждане е половината от първото разделение на показалеца ! Тоест най мн 1 см , влажна до мокра почва по време на засаждане на пукнатите семена и пак нищо ! да чакам пълнолуние ли за да има влага в горната част на кофичката ...нз вече какво да правя от 10 има едно само за 2 седмици ....ще го чупя тоз телевизор !!!!
Това е вече странно. Разбирам две, три да не покълнат.... А ако ги разровиш леко да видиш? Да не би нещо да е проблема в сийд банката вече? Тя коя е, вилабафото ли? Пиши им и на тях, тези семки всяка струва пари,би могло да те обезщетят някак. Аз за две, три от 10 не си правя труда да пиша, ама пък нищо да не тръгва?!



Разрових една седи си покълнала и не мърда вече 5 ти ден влага вс е наред (така си мисля ) найлонче имат да става парник ..не вярвам да е от банката,щот се пукат 60 % ама не излизат н а повърхността :( убива ми се желанието ,не мисля да пиша на никой ...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3192
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7124 times
Been thanked: 4750 times

Godzila написа: 03 Апр 2024, 13:53
Inna написа: 03 Апр 2024, 12:10
Godzila написа: 03 Апр 2024, 10:15 5 ти ден и нищо ! Тези нацепени те даже и те не излизат което е мн странно !! Вс е топ 10 части кана сиид микс 1 част чкч 1 част гуанокалонг ( мляко по силна е за храна ) и перлит . Дали не съм прекалил с перлита и да идва повече въздух ?! Дълбочината на засаждане е половината от първото разделение на показалеца ! Тоест най мн 1 см , влажна до мокра почва по време на засаждане на пукнатите семена и пак нищо ! да чакам пълнолуние ли за да има влага в горната част на кофичката ...нз вече какво да правя от 10 има едно само за 2 седмици ....ще го чупя тоз телевизор !!!!
Това е вече странно. Разбирам две, три да не покълнат.... А ако ги разровиш леко да видиш? Да не би нещо да е проблема в сийд банката вече? Тя коя е, вилабафото ли? Пиши им и на тях, тези семки всяка струва пари,би могло да те обезщетят някак. Аз за две, три от 10 не си правя труда да пиша, ама пък нищо да не тръгва?!



Разрових една седи си покълнала и не мърда вече 5 ти ден влага вс е наред (така си мисля ) найлонче имат да става парник ..не вярвам да е от банката,щот се пукат 60 % ама не излизат н а повърхността :( убива ми се желанието ,не мисля да пиша на никой ...
Махни тогава наилончетата и саксиите да са на светло. Още има шанс.... Иначе и на мен ми се е случвало, мисля че може би се премокрят след спукването, не търси корена вода. Но ако изглеждат бели, а не спихнати може като влезе въздух и поизсъхне малко да тръгнат. Аз садих други неща, тикви и тн и седяха мокри седмица, две и викам край, нещо не става, то беше студено тогава, но като понапече и им отварях парника и сега гледам избиват полека повечето.
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Inna написа: 03 Апр 2024, 14:33
Godzila написа: 03 Апр 2024, 13:53
Inna написа: 03 Апр 2024, 12:10 Това е вече странно. Разбирам две, три да не покълнат.... А ако ги разровиш леко да видиш? Да не би нещо да е проблема в сийд банката вече? Тя коя е, вилабафото ли? Пиши им и на тях, тези семки всяка струва пари,би могло да те обезщетят някак. Аз за две, три от 10 не си правя труда да пиша, ама пък нищо да не тръгва?!



Разрових една седи си покълнала и не мърда вече 5 ти ден влага вс е наред (така си мисля ) найлонче имат да става парник ..не вярвам да е от банката,щот се пукат 60 % ама не излизат н а повърхността :( убива ми се желанието ,не мисля да пиша на никой ...
Махни тогава наилончетата и саксиите да са на светло. Още има шанс.... Иначе и на мен ми се е случвало, мисля че може би се премокрят след спукването, не търси корена вода. Но ако изглеждат бели, а не спихнати може като влезе въздух и поизсъхне малко да тръгнат. Аз садих други неща, тикви и тн и седяха мокри седмица, две и викам край, нещо не става, то беше студено тогава, но като понапече и им отварях парника и сега гледам избиват полека повечето.


Както вървят нещата нищо няма да стане :( светло -тъмно -влага -суша ,нищо не става ! Освен да съм объркал пръста друго не виждам какво да е :( а аз не разбрах корена обича или не обича вода по време на покълване ,периодично на два дена мокря горния слой ,защото мислех че иска влага за да избие
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

И аз имам проблем с покълването ,от десет една никна ,кажете ми моля от къде да си купя семки че полудявам вече
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

Защо вървят така хилави , да добява нещо в саксията да ги подсиля или не са на подходящо място🤔
Прикачени файлове
20240408_075401.jpg
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 890
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1413 times

Prpl606 написа: 08 Апр 2024, 07:59 Защо вървят така хилави , да добява нещо в саксията да ги подсиля или не са на подходящо място🤔
Щот нямат светлина и се издължават
Prpl606
Градинар
Градинар
Мнения: 83
Регистриран на: 16 Юни 2021, 08:11
Has thanked: 5 times
Been thanked: 46 times

grustman написа: 08 Апр 2024, 08:15
Prpl606 написа: 08 Апр 2024, 07:59 Защо вървят така хилави , да добява нещо в саксията да ги подсиля или не са на подходящо място🤔
Щот нямат светлина и се издължават
Благодаря ще сменя мястото
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 890
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1413 times

Няма защо пак заповядай!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

13Morskiq12 написа: 01 Апр 2024, 08:46 здравейте колеги подготвихте ли местата качвам мойто ще се радвам да споделите мнение и съвети мисля да сложа 35 40 големи от на Тайсан селекцията
Как ще поливаш?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 890
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1413 times

Sofia Cannabis написа: 09 Апр 2024, 04:39
13Morskiq12 написа: 01 Апр 2024, 08:46 здравейте колеги подготвихте ли местата качвам мойто ще се радвам да споделите мнение и съвети мисля да сложа 35 40 големи от на Тайсан селекцията
Как ще поливаш?

Ще му трябва една цистерничка от 10-15 тона хаха
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”