Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Закрито 2022 / Indoor Season 2022 (Обща тема)

Заключено
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4707 times

Ето въпросният тор на Гуанокалонг. 1 кило се води за 50 литра почва, но аз само в последните саксии ще го сложа, не съм го решила съвсем колко бройки и в какви крайни саксии. Май до 11 литра могат да ми се поберат.... Може би няма да мина в цъфтежа само с него, но ще опитам да видя докога и къде ще ми потрябва още нещо....Другият, на който се бях спряла беше Гуанодифюжън блум, той беше по като за цъфтеж. Но реших този в крайна сметка. Идеята ми е да добавя в почвата, но и да си оставя за една, две поливки на чай, пък ако е малко, ще взема още едно кило в последствие или Дифюжъна направо......
Прикачени файлове
20220201_093958.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Аз съм почти готов с вегетацията, още малко време ще им дам предимно заради КриймЧийз-а и ги обръщам. Днес ги полях за последно с вег. храна. Малката Бяла Вдовица в 4 литровата саксийка имам чувството, че няма да е достатъчно голяма, за да цъфне в края на седмицата и ако имам късмет да ми пристигне новия бокс и лампа дотогава, ще я оставя отделно да довегетира и ще мисля какво да я правя (може да я кастря, да я оформям или клонирам). Всъщност се чудя колко точно разклонения да ги оставя да пуснат под върховете, предвид че мисля към ден 21 цъфтеж да ги подстрижа малко отдолу, колко малко ще видим според стреча. То ще е голямо надбягване тия 2 седмици, но по-скоро ще ги напръскам хубаво с Нано Брийт, ще позасиля и отдалеча лампата, и ще ги връзвам доколкото може, отколкото да катеря саксиите по разни неща, ще видим ще се получи ли :)
L.jpg
L2.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

iKAR написа: 03 Фев 2022, 19:42 Аз съм почти готов с вегетацията, още малко време ще им дам предимно заради КриймЧийз-а и ги обръщам. Днес ги полях за последно с вег. храна. Малката Бяла Вдовица в 4 литровата саксийка имам чувството, че няма да е достатъчно голяма, за да цъфне в края на седмицата и ако имам късмет да ми пристигне новия бокс и лампа дотогава, ще я оставя отделно да довегетира и ще мисля какво да я правя (може да я кастря, да я оформям или клонирам). Всъщност се чудя колко точно разклонения да ги оставя да пуснат под върховете, предвид че мисля към ден 21 цъфтеж да ги подстрижа малко отдолу, колко малко ще видим според стреча. То ще е голямо надбягване тия 2 седмици, но по-скоро ще ги напръскам хубаво с Нано Брийт, ще позасиля и отдалеча лампата, и ще ги връзвам доколкото може, отколкото да катеря саксиите по разни неща, ще видим ще се получи ли :)
L.jpg
L2.jpg
Остави я ще порастне и ще имаш само една основна голяма глава от нея. Ще имаш опит с къса вегетация и ще разбереш какъв размера растение е подходящ за твоят стил отглеждане. Все още го откриваш и експериментиране е единствения начин.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

iKAR написа: 03 Фев 2022, 19:42 Аз съм почти готов с вегетацията, още малко време ще им дам предимно заради КриймЧийз-а и ги обръщам. Днес ги полях за последно с вег. храна. Малката Бяла Вдовица в 4 литровата саксийка имам чувството, че няма да е достатъчно голяма, за да цъфне в края на седмицата и ако имам късмет да ми пристигне новия бокс и лампа дотогава, ще я оставя отделно да довегетира и ще мисля какво да я правя (може да я кастря, да я оформям или клонирам). Всъщност се чудя колко точно разклонения да ги оставя да пуснат под върховете, предвид че мисля към ден 21 цъфтеж да ги подстрижа малко отдолу, колко малко ще видим според стреча. То ще е голямо надбягване тия 2 седмици, но по-скоро ще ги напръскам хубаво с Нано Брийт, ще позасиля и отдалеча лампата, и ще ги връзвам доколкото може, отколкото да катеря саксиите по разни неща, ще видим ще се получи ли :)
L.jpg
L2.jpg
Свежарки са! :weed: Да те питам стикерите от къде си ги издейства или сам си ги направи? :mrgreen:
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

FikiStoraro написа: 03 Фев 2022, 21:17
Свежарки са! :weed: Да те питам стикерите от къде си ги издейства или сам си ги направи? :mrgreen:
Благодаря! Ето тук има инфо за стикери:
viewtopic.php?f=2&t=351&p=6181&hilit=%D ... 0%B8#p6181
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Аааа ти сигурно ме питаш не за този на гръсти, а тези със сортовете. Те не са стикери, свалих си картинките от нега и си ги разпечатах на картон за визитки, те са по-скоро за кокетничене, не че не можех да си ги напиша нормално, иначе предполагам, че като изключим пиратската страна със свалянето на картинките, не е проблем да се направят и на стикери :)
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

От днеска съм първи ден 12/12. Напръскани са с NanoBreathe и са поляти с макс. доза кал-маг, половин доза BioCanna Flores (прецених да ги подкарам леко с него, понеже са по-в тъмната гама на зеленото и не изглеждат дефицитни, отдолу най-старите листа само дето бяха тръгнали да им липсва кал-маг май с едни ръждиви несиметрични петна, но не виждам да се развива), и пълна доза ензими пак на Canna. Лампата ТС1000 е на 45см. 75% сила и мисля следващите седмици да ги оставя да я настигнат до 30см. и да ги поддържам толкова. Май няма да бързам да връзвам, нито да режа нищо, ще проследя в стреча как ще започнат да се разминат, как започва да се пълни площта и тогава ще придърпвам и махам където каквото трябва.
F.jpg
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 590
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1431 times
Been thanked: 830 times

iKAR написа: 07 Фев 2022, 18:15 От днеска съм първи ден 12/12. Напръскани са с NanoBreathe и са поляти с макс. доза кал-маг, половин доза BioCanna Flores (прецених да ги подкарам леко с него, понеже са по-в тъмната гама на зеленото и не изглеждат дефицитни, отдолу най-старите листа само дето бяха тръгнали да им липсва кал-маг май с едни ръждиви несиметрични петна, но не виждам да се развива), и пълна доза ензими пак на Canna. Лампата ТС1000 е на 45см. 75% сила и мисля следващите седмици да ги оставя да я настигнат до 30см. и да ги поддържам толкова. Май няма да бързам да връзвам, нито да режа нищо, ще проследя в стреча как ще започнат да се разминат, как започва да се пълни площта и тогава ще придърпвам и махам където каквото трябва.
F.jpg
Всичко изглежда перфектно..но е нужно предръпване вече сезабелязва,че някой са по надолу и в сянка така че е хубаво да коригираш с придръпване.
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Благодаря за съвета, колега! Послушах те и ги подредих малко. 6 растения, 4 сорта ще е пълна лудница, но се надявам с добри условия, редовно хранене и без твърде много "висене на прозорчето и гризане на нокти" този път нещата да вървят гладко. Ще се опитам максимално дълго време да ги храня еднакво, и вече ако има видими разминавания ще има и индивидуализирани поливки. Струва ми се че засега влизат идеално назобени в предцъфтежа и ще се опитам да поддържам крехкия баланс да са зелени, но не преторени. Следващата поливка евентуално ще е същата като предишната с пълно кал-маг и половин доза цъфтежен тор, после една вода с меласа и след това започвам пълни дози цъфтежен + бустер.
F2.jpg
Gugi
Градинар
Градинар
Мнения: 196
Регистриран на: 19 Дек 2021, 19:19
Has thanked: 136 times
Been thanked: 182 times

iKAR написа: 08 Фев 2022, 12:32 Благодаря за съвета, колега! Послушах те и ги подредих малко. 6 растения, 4 сорта ще е пълна лудница, но се надявам с добри условия, редовно хранене и без твърде много "висене на прозорчето и гризане на нокти" този път нещата да вървят гладко. Ще се опитам максимално дълго време да ги храня еднакво, и вече ако има видими разминавания ще има и индивидуализирани поливки. Струва ми се че засега влизат идеално назобени в предцъфтежа и ще се опитам да поддържам крехкия баланс да са зелени, но не преторени. Следващата поливка евентуално ще е същата като предишната с пълно кал-маг и половин доза цъфтежен тор, после една вода с меласа и след това започвам пълни дози цъфтежен + бустер.
F2.jpg
Изглеждат много добре , аз бих повдигнал растението което не е топирано да го изравня с другите защото така не получава достатъчно светлина .
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”