Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Bruce banner ||| пълен дневник

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Развиват се прекрасно! Браво, супер се справяш! Кога мислиш да ги пускаш да цъфтят? Мислиш ли да ползваш някакви техники, като топиране и т.н.?

#БГКоноп
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Mamadana написа: 05 Дек 2019, 07:32 влажността нощем е много висока цели 91%.През деня температурата е 25-26%, влажността 65-72%.
Сега във вегетацията ОК, но за цъфтеж влагата трябва да е под 50%

При мен се получава г/д... през деня е 40-50%, а вечер 60-70%

Вентилацията каква е при теб? За толкова високи нива на влагата ми се струва, че е малко слаба.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3260 times

SativaLover написа: 05 Дек 2019, 10:14
Mamadana написа: 05 Дек 2019, 07:32 влажността нощем е много висока цели 91%.През деня температурата е 25-26%, влажността 65-72%.

Вентилацията каква е при теб? За толкова високи нива на влагата ми се струва, че е малко слаба.
Знаеш ли каква е влажността в помещението, за да се изказваш по този начин. На вън в момента поне в София е 90% в момента, когато вкарва въздух с такъвава влажност как очакваш да падне влагата? Градинарката изобщо не е в България, там не знаеш какви са условията за да се изказваш по този начин. За този етап от развитие влагата е перфектна в бокса и както се вижда от цветята те се чувстват перфектно.
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Не знам. При мен в момента в тъмен период е 62% .... когато лампата запали от топлината падат на 40-50%

Сега е добре, но за цъфтежа трябва да е под 50%

П.С. Дори се замислях да им инсталирам малка вент. печка в бокса, нощес да държи влагата под 50% за цъфтежа. Просто така - да видим какво ще стане.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

SativaLover написа: 05 Дек 2019, 10:41 Не знам. При мен в момента в тъмен период е 62% .... когато лампата запали от топлината падат на 40-50%

Сега е добре, но за цъфтежа трябва да е под 50%

П.С. Дори се замислях да им инсталирам малка вент. печка в бокса, нощес да държи влагата под 50% за цъфтежа. Просто така - да видим какво ще стане.
SativaLover,

Няма лошо всеки да си има мнение и затова харесвам този формат на обсъждане в който всеки може да напише каквото си иска, но за съжаление ти имаш нужда от помощ която не приемаш и даваш само грешни съвети. Ако твоят grow не върви не е нужно да се опитваш да прецакаш хората тук. Умишлено или Не.

Mamadana има доста по-добри резултати от нещата които показваш в твоят дневник. Чети тя какво прави и се Учи, ще имаш доста по-добри резултати ако само копираш тя какво прави.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

firstcitizen написа: 05 Дек 2019, 07:58 Развиват се прекрасно! Браво, супер се справяш! Кога мислиш да ги пускаш да цъфтят? Мислиш ли да ползваш някакви техники, като топиране и т.н.?

#БГКоноп
Мисля другата седмица вторник сряда да дам на мъжа ми да ги тренира, защото той изявява желание, а и има прецизна ръка. Предният път аз ги тренирах лоу стрес и ги топирах по система както дойде без да ми е ясно какви ги върша. Смятам да направят 30 дни преди да ги пусна да цъфтят.
Приемам всякакви съвети.
Миналият път четях дневника на Авеблатаной и по него се водеха, гледах му снимките и преценявах до къде са стигнали моите растения
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Mamadana написа: 05 Дек 2019, 20:24
firstcitizen написа: 05 Дек 2019, 07:58 Развиват се прекрасно! Браво, супер се справяш! Кога мислиш да ги пускаш да цъфтят? Мислиш ли да ползваш някакви техники, като топиране и т.н.?

#БГКоноп
Мисля другата седмица вторник сряда да дам на мъжа ми да ги тренира, защото той изявява желание, а и има прецизна ръка. Предният път аз ги тренирах лоу стрес и ги топирах по система както дойде без да ми е ясно какви ги върша. Смятам да направят 30 дни преди да ги пусна да цъфтят.
Приемам всякакви съвети.
Миналият път четях дневника на Авеблатаной и по него се водеха, гледах му снимките и преценявах до къде са стигнали моите растения
Ако мислиш да топираш топирай сега за да имат повече време да се развият новите върхове добре преди деня на смяна 12/12 което е скоро спрямо този графил, който си описала.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
SativaLover
Градинар
Градинар
Мнения: 206
Регистриран на: 14 Ное 2019, 18:15
Has thanked: 87 times
Been thanked: 91 times

Sofia Cannabis написа: 05 Дек 2019, 19:16 SativaLover,
Ако твоят grow не върви не е нужно да се опитваш да прецакаш хората тук. Умишлено или Не.
Извинявай,. грола ми си върви много добре до този момент. След 20 дни приключва и започвам нов. Много мразя някои като почне да сравнява - "виж този, виж твоя"... е какво да гледам? просто няма база за сравнение 2 различни грола.... примерно ако в предишен гроу е изкарал реколта ОК, но сега как да сравним растения на 20 дни и растения, които им остават още 20 дни до бране? просто няма база за сравнение....

Всеки има глава на раменете си да прецени сам за себе си информацията до колко му е полезна. Другото е цензура. Нито правя реклама, нито обиждам. Просто споделям своята гледна точка. Успех!
Mamadana
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 95
Регистриран на: 20 Сеп 2019, 18:12
Has thanked: 75 times
Been thanked: 342 times

Здравейте, забелязах сутринта странни петна по 3 растения и ги качвам за кажете, какво ги мъчи.
Температура е бокса 25-26 градуса, влага 60-70% през нощта градусите са 20-21, влагата е 90% Поливам само като са леки саксиите с 3 литра общо, пх на водата винаги 6,5.
Сега да споделя, че положението в стаята е лошо, забелязах мухъл около прозореца, проверявам всеки ден по час, два, разкъсано да не замръзнат бебетата. Другото лошо е, че не съм особено концентрирана при бъркането на торовете и не съм забелязала, че е рано за фиш микс и днес им дадох от него, а им е рано. Детето ми е болно, и съм изперкала от притеснение.
Качвам снимки на цветята и торовете, които им дадох последно от всички по 2мл на литър.
Прикачени файлове
IMG_20191207_165444-min.jpg
IMG_20191207_165746-min.jpg
IMG_20191207_165527-min.jpg
IMG_20191207_165449-min.jpg
IMG_20191207_165527-min.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Не се притеснявай че си дала фиш микс, тези петна не са от него. Това е проблем предизвикан от високата влагата през тъмният период. Махни засегнатите листа и намали влагата и ще се оправи.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”