Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Mokum tulip /C-vibes(Dutch P) x Chem lem (Dark horse)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

За клонинги колко литра саксия е най-добре ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Prototype046 написа: 22 Фев 2024, 11:18 За клонинги колко литра саксия е най-добре ?
Аз всичко започвам в малки . Нещо до 2 литра например. Може и кофички от кисело мляко за начало. С някой лайт микс. Ако вече са доста развити с много корени, тогава може във всякакви....
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Като са в 500 мл на колко време ги поливаш ?
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 145 times

Могат ли да се слагат ензими и bio heaven да речем с поливане в почвата ,а не само с пръскане листно ?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Нееее, wtf! 😆Излязоха и други мъже и то не малко! 🤦Сега съм клонирала и мъжки в кутията се оказа хахаха И не знам кои са, ще иставя малко да се объркат на дневна светлина, за да се покажат. Тези се вудяха съвсем ясно и в крайна сметка от всичкото нещо останаха две женски Ц вайбса и 5 женски Мокум тюлипа, което прави 7,а не 8 броя! 😩Но ще добавя един клонинг, поне да са 8, макар и по дребен(а пък може и два в една саксия да бодна) . Нямах голям късмет с мъжкарите, нито с разпознаването предварително, доостичка наизлязоха. 😆🤷Нищо, чакай да покажа на някои по-нови колеги как изглежда мъжко, поне за обучение.Малкото изродче също беше мъжко, разкарах го.
Прикачени файлове
Букет от мъжки хаха, ще ползвам листа да си овлажня коза
Букет от мъжки хаха, ще ползвам листа да си овлажня коза
Друго мъжко
Друго мъжко
Мъжко връхче, преди да се разтвори
Мъжко връхче, преди да се разтвори
След като махнах мъжките, но съм оставила нарочно един мъничък
След като махнах мъжките, но съм оставила нарочно един мъничък
Преди да махна мъжките
Преди да махна мъжките
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

viewtopic.php?t=906&start=10 Тук ги има леко цъфнали.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Ето това остана, 7 броя. Но ще ги разтворя малко да заемат настрани мястото на 8 мото. Клонинги реших, че са много дребни да добавя сега, затова ще са си 7. Единия вид (Мокум) се оказа доста пръчковиден и отиде в небето, трябваше да сложа ниското фено, бях ги разделила семките на нисък и висок фенотип, но реших, че това ще даде повече. 😂🤷Ц вайбс едното е много сбита топчица и така ми харесват повече, другото е средно дълго, подобно на Тюлипите, има разлики във всяко цвете, ще видим главите им.... И това, е мъжкия, който много бързо нацъфтя и затова е накълцан, за да съвпадне с женските, извадих го от там. Добре съм го подбрала, от гъстите ми се стори и най-бърз от всички мъжки до тук.Купих мрежа, мисля все оак докато няма глави да я надяна отгоре и да им разпределя малко настрани клоните. Тя е за да ги крепи най вече, а да не подпирам всеки клон, иначе е видно, че няма да ги плета по нея този път, късно е за това....
Прикачени файлове
Всичките
Всичките
Двата ми Ц вайбса, много не си приличат по форма
Двата ми Ц вайбса, много не си приличат по форма
Мъжкото
Мъжкото
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Ох, добре, че май спряха да растат! Не намерих цъфтежната почва на Атами, затова пак си взех лайт за последните саксии, но добавих на всяка саксия мъничко гуано(имам събрано от пещера) и малко тор от червей, за да не започвам скоро да торя. Много съм доволна и от двата вида откъм кристали, целите са бели още от сега! А най-много в това отношение ме впечатли малкото храстче-топка Ц вайбс, уникално изглежда, дори целите му листа са бели, това накрая ще е страхотно!!!! Определено него ще го опраша с мъжкия, който е от същия сорт и може би подобен на него според моите наблюдения.Ще опраша и от другия вид едно, което ми се види по- дебело и напреднало, а най-високите няма да ги опрашвам. Пък може и едно от тях, ще видим.....Мрежата я взех, но реших, че ще ми остане за следващ път, защото тези, които ще се опрашват ще трябва да ги изкарам, за да не опраша и другаде. Пък и твърде късно стана..... Но мисля следващия път да гледам 6 бр(клонинги от тези) в 15 литрови саксии с мрежа, вместо 8 по 11, както правех до сега.
Прикачени файлове
Другото Ц вайбсче, което прилича на другия вид
Другото Ц вайбсче, което прилича на другия вид
Ц вайбсчето, което ми е любимо засега
Ц вайбсчето, което ми е любимо засега
20240312_123717.jpg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 12 Мар 2024, 12:49 Ох, добре, че май спряха да растат! Не намерих цъфтежната почва на Атами, затова пак си взех лайт за последните саксии, но добавих на всяка саксия мъничко гуано(имам събрано от пещера) и малко тор от червей, за да не започвам скоро да торя. Много съм доволна и от двата вида откъм кристали, целите са бели още от сега! А най-много в това отношение ме впечатли малкото храстче-топка Ц вайбс, уникално изглежда, дори целите му листа са бели, това накрая ще е страхотно!!!! Определено него ще го опраша с мъжкия, който е от същия сорт и може би подобен на него според моите наблюдения.Ще опраша и от другия вид едно, което ми се види по- дебело и напреднало, а най-високите няма да ги опрашвам. Пък може и едно от тях, ще видим.....Мрежата я взех, но реших, че ще ми остане за следващ път, защото тези, които ще се опрашват ще трябва да ги изкарам, за да не опраша и другаде. Пък и твърде късно стана..... Но мисля следващия път да гледам 6 бр(клонинги от тези) в 15 литрови саксии с мрежа, вместо 8 по 11, както правех до сега.
Нека наливането започне сега :weed:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Peggy Zina написа: 12 Мар 2024, 13:45
Inna написа: 12 Мар 2024, 12:49 Ох, добре, че май спряха да растат! Не намерих цъфтежната почва на Атами, затова пак си взех лайт за последните саксии, но добавих на всяка саксия мъничко гуано(имам събрано от пещера) и малко тор от червей, за да не започвам скоро да торя. Много съм доволна и от двата вида откъм кристали, целите са бели още от сега! А най-много в това отношение ме впечатли малкото храстче-топка Ц вайбс, уникално изглежда, дори целите му листа са бели, това накрая ще е страхотно!!!! Определено него ще го опраша с мъжкия, който е от същия сорт и може би подобен на него според моите наблюдения.Ще опраша и от другия вид едно, което ми се види по- дебело и напреднало, а най-високите няма да ги опрашвам. Пък може и едно от тях, ще видим.....Мрежата я взех, но реших, че ще ми остане за следващ път, защото тези, които ще се опрашват ще трябва да ги изкарам, за да не опраша и другаде. Пък и твърде късно стана..... Но мисля следващия път да гледам 6 бр(клонинги от тези) в 15 литрови саксии с мрежа, вместо 8 по 11, както правех до сега.
Нека наливането започне сега :weed:
Даа, дано! 🙏Аз имам и някакви цъфтежни торове, ще ползвам и от тях да понадуят добре. Опрашването ще е малко по-натам като имат вече повече косми, за да станат повече семки на една глава. Ще гледам да пазя да не се опраши всичко, но е малко сложно. 😂Поне ще знам ако има и другаде, че стават семената.
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”