Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Indoors 2024-обща тема

Публикувай отговор
Семена марихуана
600w
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 19 Апр 2024, 23:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Как да разбера, че започват да цъфтят Гръстмане благодаря ти за отговорът.
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

BuTaMuH написа: 19 Апр 2024, 07:46 След поливка с прясна чешмянка ми се получи това ... или е презобено и аз не знам искам да чуя вашето мнение само едно растение е така а последната поливка му беше с 4мл блум 1мл гроу блум 1мл микро 2мл кал.маг.поляти с 1.5литра ден 25
Липса на калций.Мериш ли какво ти е пх?Най-вероятно пх ти е по-ниско ако не го регулираш или се е получило от повече тор и растението не може да усвои калция напълно въпреки че даваш калмаги когато си полял с вода веднага е показало липса .И извитото листо също е предпоставка за проблем с пх.Полей с нагласено пх и премери ръноф водата с какво пх е и ще разбереш .
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

HULKKUSH написа: 20 Апр 2024, 23:17
BuTaMuH написа: 19 Апр 2024, 07:46 След поливка с прясна чешмянка ми се получи това ... или е презобено и аз не знам искам да чуя вашето мнение само едно растение е така а последната поливка му беше с 4мл блум 1мл гроу блум 1мл микро 2мл кал.маг.поляти с 1.5литра ден 25
Липса на калций.Мериш ли какво ти е пх?Най-вероятно пх ти е по-ниско ако не го регулираш или се е получило от повече тор и растението не може да усвои калция напълно въпреки че даваш калмаги когато си полял с вода веднага е показало липса .И извитото листо също е предпоставка за проблем с пх.Полей с нагласено пх и премери ръноф водата с какво пх е и ще разбереш .
Благодаря ше го инам на предвид уж поливам с 5.8 до 6 2 ама знам ли може нещо да съм сгафил... страннито е че само на една китка се появи веднага след поливка.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

600w написа: 20 Апр 2024, 16:22 Как да разбера, че започват да цъфтят Гръстмане благодаря ти за отговорът.
Започват да произвеждат глави и едни бели косъмчета трябва да се смени режима на осветление
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

BuTaMuH написа: 21 Апр 2024, 08:10
HULKKUSH написа: 20 Апр 2024, 23:17
BuTaMuH написа: 19 Апр 2024, 07:46 След поливка с прясна чешмянка ми се получи това ... или е презобено и аз не знам искам да чуя вашето мнение само едно растение е така а последната поливка му беше с 4мл блум 1мл гроу блум 1мл микро 2мл кал.маг.поляти с 1.5литра ден 25
Липса на калций.Мериш ли какво ти е пх?Най-вероятно пх ти е по-ниско ако не го регулираш или се е получило от повече тор и растението не може да усвои калция напълно въпреки че даваш калмаги когато си полял с вода веднага е показало липса .И извитото листо също е предпоставка за проблем с пх.Полей с нагласено пх и премери ръноф водата с какво пх е и ще разбереш .
Благодаря ше го инам на предвид уж поливам с 5.8 до 6 2 ама знам ли може нещо да съм сгафил... страннито е че само на една китка се появи веднага след поливка.
Ти може да го поливаш с точно пх но когато слагаш прекалено много тор особено с азот вътре и тя сваля пхто допълнително и от натрупване се вкиселява още повече и се получават от там проблемът .Веднага след поливка ти се е получило защото е била на ръба калцият който и даваш от калмаг да е достатъчен тъй като не се усвоява на 100% и като си полял с вода вече няма откъде да усвои калций и проявяват липси .
_yxkin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Апр 2024, 18:34

Здравейте, поръчах си няколко автоматични семки и мисля да ги отгледам на терасата, която е затворена и вечерта да ги вкарвам вътре на допълнително светлина. Ще са само 2 растения, но адски много ме притеснява миризмата, тъй като съм в що-годе голяма кооперация и най-вероятно ще ме надушат съседи и прочие. Не разполагам с оборудвана палатка, така че търся други алтернативи. Help :[
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

_yxkin написа: 22 Апр 2024, 18:51 Здравейте, поръчах си няколко автоматични семки и мисля да ги отгледам на терасата, която е затворена и вечерта да ги вкарвам вътре на допълнително светлина. Ще са само 2 растения, но адски много ме притеснява миризмата, тъй като съм в що-годе голяма кооперация и най-вероятно ще ме надушат съседи и прочие. Не разполагам с оборудвана палатка, така че търся други алтернативи. Help :[
Еми освен да не ги вкарваш вътре, за да не ти се вмирисва и апартамента и така да не вземе да тръгне към стълбището😁
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Ако миризмата те притеснява, без палатка и филтър няма да стане. Така че ако не можеш да си ги позволиш, по добре не си хаби усилията, защото когато почнат да цъфтят много ще замиришат и ще се наложи да прекратиш проекта.
_yxkin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Апр 2024, 18:34

А какво мислите за тези спрейове и гелове на ONA, които неутрализират миризмите? Вчера четох по сайтове, че били много силни и ефикасни. Някой от вас пробвал ли ги е?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 668
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 970 times
Been thanked: 1565 times

_yxkin написа: 23 Апр 2024, 18:01 А какво мислите за тези спрейове и гелове на ONA, които неутрализират миризмите? Вчера четох по сайтове, че били много силни и ефикасни. Някой от вас пробвал ли ги е?
Постоянно ли ще пръскаш няма да стане, имаш два варианта или гледаш индор в палатка с филтър,или гледаш изцяло на терасата и се надяваш съседите да не те надушат. Пък ако си с отворена тераса и го вкараш по навътре, така че да не може да се види от горния етаж, става като за начало,но в цъфтежа особено като има и вятър да го раздухва ще си мирише. Шансът съседите ти да не знаят каква е тази миризма в днешно време е минимален 😂, особено ако си по-млад от тях ще си първия заподозрен.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”