Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Предложение за нов раздел

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
xploder
Градинар
Градинар
Мнения: 132
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:26
Has thanked: 351 times
Been thanked: 216 times

При положение, че всички тук се стремят да са максимално анонимни, че се прави всичко възможно самоличността на всеки един да остане тайна, не мисля, че изобщо трезвомислещите биха се хванали да купуват/продават тук неща.
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

ОК, нека да сме като в Северна Корея по мислене
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

kambera написа: 14 Ное 2020, 19:42 Е, и как една лампа ще се отрази на моята 3 годишна условна? (Имам си я, заради един джмел) Ами аз гледам чери домати и люти чушки, къв е проблема...???
Доматито ясно, ама оная саксия с керамизит е достатъчна. И най-малкото, ще ти обърнат къщата на опаки и отделно една гора бой ще отнесеш. Е това ако не е проблем... Айде малко по- сериозно. ;)
completely mad
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Купува/Продава има в OLX, Bazar и Alo, а тук сме форум/сайт за отглеждане на КАНАБИС

Хипотетична ситуация:
Ти отглеждаш канабис и/или държиш високорискови наркотични вещества, а именно канабис. Към този момент решаваш да продадеш дросел/палатка/саксия и господата от МВР, които следят този форум решават да ги закупят от теб с цел да разберат твоята самоличност, като в такава ситуация се взима заповед за обиск със скоростта на светлината (щом става дума за трева в България всичко се случва изключително бързо) и хоп условната става ефективна плюс още 5 6...
Или друга ситуация, аз я купувам от теб и по някаква причина реша да ти прекратя нормалното съществуване и подам анонимен сигнал за отглеждане на канабис и хоп....
kambera
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2020, 21:34
Has thanked: 183 times
Been thanked: 116 times

Така е, прави сте, сега ме пусна тревата и помислих трезво....ЦелуФки :)
Надявам се да доживеем дните, когато едно или две храстчета няма да се преследват от закона.....
Поздрави!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Прави са ами......каскета както се развихрил не северна корея ами .....Гулаг направо...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3132
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7057 times
Been thanked: 4704 times

Приятели, ще ползвам тази тема само да ви обърна внимание, че seedsmancbd. com банера няма смисъл от него, защото пише , че сайта е closed...... Тръгнах да го разглеждам няколко пъти и така си пише,хвърлете едно око.Аз мислех,че от там пак се влиза в официалния им сайт,но този явно е отделен... . .
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”