Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Аз да добавя към последствията от наркотиците,че на нас,дамите(понеже са ни по-малки мозъците хехехе)всичко ни размазва още повече и от много по-малки дози,също и по-лесно може да припаднем и тн,така че момичета,внимвайте още повече от приятелите си момчета,не ги гледайте тях колко могат,бъдете умерени първия път като ви предлагат нещо и внимавайте кой и какво ви дава.И защо:)Гледайте да сте хапнали умерено,отпочинали преди да решите да пробвате нещо(а най-добре ще си изкарате в приятна компания с малко коз и бира аз да ви кажа като по-....зряла;)) и не продължавайте маратона още и още,още линии,някой извадил и екстази и така и на следващия ден!!!!Направо може и да си умреш така,а кой да е трип не би си заслужавал.Изкарайте си хубава вечер(заменете алкохола или редувайте със сокче нещо полезно и свежо(защото ми се е случвало много лошо да ми стане от алкохол+хапче,аз и не нося много на каквото и да е,мисля че повечето от момичетата са така),по-добре не се правете на дроб.Не изглежда и красиво пияна или супер изтрещяла жена,мисля,че и мъжете биха се съгласили:) Изкарайте си добре,но умерено,в края на вечерта най-добре идете да си легнете или ако не можете поне се ориентирайте към освежаване и оправяне,кисело млекце и нещо леко,полезничко,не се наливайте с кафе и без да продължавате с изкуственото "освежаване "на сутринта,в тоалетната на някое заведение,и без това никога няма да сте така както сте били предишната вечер на първата линия:)
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

MDMA-да си разкажа първият път на хап щото ми беше много смешно. значи бях някъде на 16 години с едно приятелче имахме опит с наркотиците ама не бехме взимали бонбонче никога и взехме по 1 хапнахме по една половинка и се разкарвахме в нашия град по центъра отидохме да ядем когато хапа цъкна и си спомням как ходехме в 2 следобяд на бонбон по центъра незнаехме къде се намирахме хората ни гледаха ние ходехме като излезли от лудницата яко хилене въртене хаха глупава работа.. последва "закачане" хареса ми много даже още много ми харесва чувството но вече край откакто бях да умра от голяма доза екстази 3 хапа и половина в 4-5 часа взех си казах стоп.
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Имаш късмет ,че си имал възможността поне да с е усетиш(както и аз и други),защото колко тийнейджъри са изпукали ей така от някаква тъпотия,колко са станали и останали редовни клиенти на мутрите!Имам приятелка,която е с шизофрения именно заради прекалена употреба на екстазите и неподходящи комбинации от всичко накуп,защото когато си малък си адски тъп и неадекватен и взимаш каквото ти падне.Цялото друсане и всичко облагодетелства само мутрите накрая,те искат децата да са наркоманчета ,да имат постоянна клиентела и трупат милиони по този начин,а ние им се възхищаваме на стандарта и на колите понеже сме мноо умни.И политиците подкрепят това с две ръце.Направо горките момченца си мечтаят да са дилърчета,толкова сме изпаднали вече,а момиченцата-к...за една линия!Да живее мафията!Долна работа,с мутри не се занимавам,мразя ги,също мразя диларески гадни от всякакъв калибър и вид,затова сега си харесвам само марихуаната(и най-вече самото отглеждане) и то сама да си я гледам и не употребявам нищо друго(а и не съм на възраст да ям хапове вече,нито имам желание да приличам на тъпа маймуна отстрани,то е жалко ако може да се погледне човек).Знайте,че с всяко хапче хрантутите мафията,каквото и да си въобразявате,"чисти" били и други детски глупости.Това е дошло от мутри и те трупат мръсни пари от вашата тъпотия,това е крайния резултат.И ще ви набутат какво да е,ако ще и д а умрете,да си знаете.И после вашите реват и ви погребват,а дилареските мръсни си фърчат с вашите пари на Слънчев бряг,сори ама така е в действителност!
Аватар
Grystifan
Градинар
Градинар
Мнения: 53
Регистриран на: 27 Дек 2018, 15:18
Has thanked: 137 times
Been thanked: 72 times

Така е съгласен съм с теб до някъде но дилърите не са и много виновни мен лично като се продрусах ми казваха повечето хора който си взимах нещата че тва е долна гадна работа да не се друсам ама аз толко и слушах хаха затва и сега съжалявам и още си патя от нещата който правех като по малък дори още друсам синтетики по рядко доста по рядко но пак го правя.


Историята с Амфетките
Един слънчев и хубав ден още си го спомням се едно беше вчера бях на 13 години вече пушех трева и приятелите с който го правех един ден викат искаш ли да пробваш нищо нема да ти стане хубаво е и така реших да пробвам амфетките още си спомням как ми трепереше раката и сърцето ми биеше много силно когато хванах фунията взех първата линия и ми хареса страшно много след линията пичовете направиха 1 коз пушехме в 1 изоставена сграда и си спомням как от енергия докато дойде моя ред да дръпна от джойнта обикалях сградата неможех да седя на едно място хахаха после почнах малко по малко да взимам докато не дойде момента вече бях на 15-16 когато почнах сутрин в даскало вместо кафе черта да си правя е тогава ми се еба майката на психиката по 1 време мисля че си бях изгубил ума наистина все едно незнаех кой съм карах се с приятели родители на 18 се изнесох на квартира реших че няма да работя цял живот за 500 лева викам си по добре така е да ама малко по късно ми дойде акъла и си казах трябва да се махна от тука заминах за чехия 6 месеца напълно чист даже и трева не пуших прибрах се в бг и пак се почна същата история сега друсам но рядко и то не че искам просто отивам някъде на купонче и винаги някой извади някой черта и аз като съм пиян не го мисля много и вземам и после се почва тежка серия пак спирам пак почвам хаха..
FUCK THE SYSTEM :) :bong: :bong:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

E,позната е на всички ни тази история....Може поне да се внимава,да се оправяш после с фрешове и полезна храна някаква след натравянето(тва ти пържи нервичките направо,аз съм виждала хора след маратон да имат тикове?!),да не прекаляваш с маратона дълго време:)И да е много рядко поне,така хем ще се изкефиш повече,по-интересно е и разнообразно.А като стане ежедневие или уж през ден,два(или всеки петък хаха ама докато се оправиш и дошъл следващия) е долна работа,нито може да се работи,нито може на такъв човек да се разчита за нещо,нито може да има семейство и нормални отношения.Знаеш ли какво важно се сетих за харм редукшъна-НЕ СИ ЗАВИРАЙТЕ БАНКНОТА В НОСА!:)Това е адската гнусотия,няма по-мръсно и заразено нещо от парите(и не само в този смисъл де,но сега от здравословна гледна точка),пипани и седели в джобовете на кой ли не.По-добре тръба от сламка или нещо чисто,стъклена тръбичка примерно и най-добре всеки да си има своя си.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

От 3 дни пиша трип репорт ,как си изкарах един трип на 10 грама магически трюфели psilocybe tampanensis или още известни, като "Философския камък", обаче писането на трип репорта за 10 грама магически трюфели ( гъби ) се забави и "затрудни", защото въпреки, че си бях казал, че спирам с халюциногените и не бях употребвал халюциногенни от месеци си опънах 1 дръпка ДМТ с мисълта, че повече няма да го правя. :D Онзи ден си дръпнах точно една единственна дръпка ДМТ и изживях "brake true", а това беше невероятно изживяване, не мога да го опиша с думи, а и дори да опиша всичко, това няма как да го впиша във физическият Свят. Дори и с предишният ми опит с ентиогените това беше невероятно и не бях изобщо подготвен за това, което се случи, това не е за всеки. Казвам, че ДМТ не е за всеки, не за да се направя, не го казвам с лошо, или да огранича по някакъв начин информацията, а го казвам да ви предупредя да НЕ пробвате! Това не е за всяко съзнание!


Шамана (един приятел, които по време на историята ще го наричам с прякора Шамана) се опита многократно да ме разубеди, но аз бях инат въпреки, че ме беше страх. Шамана ме пита няколко пъти :
- Сигурен ли си? (Шамана)
- Да! (Аз)
- Сигурен ли си? (Шамана)
- Да! (Аз)
- Сигурен ли си? (Шамана)
- Да! Да! (Аз)

Бях седнал удобно на дивана си в нас, докато си дръпнах една единственна дръпка от стъклената лула с неизвестно колко количество ДМТ в присъствието на Шамана Слушах и изъплнявах напътствията на Шамана (опитен психонавт) докато си дърпах от лулата:
- Дърпай - Дърпай - Дърпай

Дръпна лулата от устата ми, остави я на масата и ме прегърна, казвайки ми:
- Дръж-Дръж-Дръж. (докато ме беше прегърнал)(

А след това ми каза:
- Издишай. - и аз изпълних без да се замисля, и в момента в които издишах пушека, видях колко много съм си дръпна.

В момента на издишането пушека деградира цялата стая. Докато издишах виждах, как Шамана оставя запалката ключодържател, а ключовете звънняха по много красив начин. В момента на издишане мигновенно реалността съблече излюзията от себе си и Света остана гол по Енергия. Дръпката беше 1 единственна, но много голяма дръпка все едно си дърпах на бонг, определено беше предостатъчно и нямах нужда от повече.
В момента в които издишах и чух звъна на ключовете, стаята вече я нямаше, бях в хипер пространството, което ме откара в Тъмен Космос Без звезди - пълен мрак. Имах усещането, че умирам, буквално все едно умрях, но не изпитах болка, а след това се появи спираловидната кула от енергия, на върха на кулата ме "чакаше" добронамерено "Създание"/"Извънземно" изградено изцяло от светлина. Създанието нямаше "пол", а пола в този момент нямаше никакво значение. Създанието говореше и общуваше с мен без думи. Докато общувахме се реехме се/летяхме на едно място в Космоса над Кулата (под нас беше Кулата, но ние не бяхме стъпили на нищо твърдо). “Извънземното създание” ми каза да наблюдавам и да фокусирам вниманието си над нещата, които се случват в момента и да помня. Всъщност по някакъв начин усещах, че Аз съм това “Извънземно”, че аз съм тази енергия. Все едно Аз и То (извънземното от енергия) бяхме едно цяло по същият начин както Човек е едно цяло с неговата Сянка. Извънземното след това ми разкри неща за Сътворението на Живота.
Много се изплаших, честно ви казвам по-изплашен не съм бил. (после и шамана ми сподели, че на моменти съм изглеждал много изплашен) Изплаших се от нещата, които видях, от реалността която видях, изплаших се от информацията, всъщност се изплаших от различното, защото това беше нещо напълно различно за мен. По-точно се изплаших от това да видя "себе си". Помня, че на моменти Аз говорех с глас и като говорех гласа ми звучеше много различно, а думите изговарях ето така "мнооооооооооооооогоооооооооооооооооооооооооооооооооо е неееееееепритен тоооооооооооооози звук". Всъщност после ми разказаха, че реално във физическата реалност докато съм трипвал съм изговоарял издължено думите на български и цялата стая е кънтяла/вибрирала, явно съм чувал звука така издължено и отдалечено. Докато трипвахШаман ме съпроводи през целият трип. В този момент шамана е изключил електроуредите и аз се успокоих (Явно като съм му казал за шума, Шамана се е сетил веднага какво описам и го е изключил), защото го нямаше вече неприятният звук. Не виждах стаята, изобщо не бях в тялото си, душата ми беше отделена от тялото ми, бях в Космоса при "Извънземното", което ми обясни, че ние сме извънземни, но най-хубавото нещо е физическият реален Свят на Земята. Самото "извънземно" иска да е тук във физическият реален свят, каза ми да се радвам и наслаждавам на изживяването Живота и на моментите ми на Земята. "Извънземното" от чиста енергия (бяла ярка, разноцветна светлина изградена от шевици с 10101, а лицето му нямаше точен образ или лице, но по-скоро имаше елфски черти на лицето, които бяха изградени от чиста енергия и светлина) ми обясни, че Хората и Земята са най-красивият и грандиозен проект, не само от човешка гледна точка, не само от извънземна гледна точка, а от гледна точка на цялата Вселена. Най-красивото и сложно Творение на Твореца, на което ние хората трябва да се наслаждаваме! “Извънземното” ми разказа, че има “други видове извънземни”, но както всички хора, така и всички извънземни (абсолютно всички) са изградени и създадени от един Творец Създадел. Обясни ми, че Твореца – Абсолюта е един единствен за Всички!

Дръпката я направих удобно седнал на дивана в нас, но явно по някое време съм станал от дивана и съм се опитал да тръгна на някъде, при което Шамана (приятеля ми) ме е хванал и ме е сложил да седна.(това не го помня) След няколко минути съм станал отново и съм започнал да се въртя и да праяв много плавни и вълнообразни движения с крака и ръце, в този момент Шаман пак ме е хванал.(това вече го помня, защото почна да ме отпуска) Видях за момент "физичесият свят", но не беше просто стаята а в околоната среда на стаята бушуваха енегиии (от точки, спирали, космически нишки в различни цветове, цялата стая беше приела някакъв колоритен образ) и видях за момент Шамана, които изглеждаше като друго "извънземно", но този път с тяло изградено от "фически телеса + енергия", но в тялото му си лечеше космическата енергия. Помня, че питах Шамана "Ще се оправя ли, брат ?", а той ми каза, "Да, оправяш се, връщаш се, всичко е наред" .
Докато се въртях и той ме беше хванал за ръката имах чувството, че танцуваме, че цялата вселена се върти заедно с мен/нас, че всичко бушува във вихара на спиралата. По едно време докато се въртяхме, нямах представя, кой – кой е, дали аз бях той или той беше аз, или той беше жена ми, това нямаше никакво значение. В един момент го видях с образа на жена ми, а след това видях неговото лице и Шамана повтаряше "Аз съм ...., добре си, аз съм..., добре си", “Знаеш ли, кой съм аз, виждаш ли ме вече? Аз съм…, добре си”. Изведнъж почнах да се притеснявам как ме виждат другите хора, как изглеждам в очите на другите хора в този момент и започнах много да се притеснявам и панирам. Шамана ме успокой, че всичко е наред и че нищо нередно не правя. “Всичко е наред, добре си”
Изведнъж стаята се "сви" в реалността и вече виждах физическата стая с ясни очертания, но заедно с още бушуващи енергия и разноцветни геометрични форми, на момент обектите се "завъртаха" в спирала и започваха да правят геометрични халюцинации с нови шарени цветове. Вече виждах ясно физическите образи и започнах да се притеснявам, как е съпругата ми. Попитах за нея и Шамана ми каза, че “Тя е добре в другата стая”, исках да се обедя в това и го помолих да отидем при нея. Отидохме при нея и тя беше на лаптопа. Легнах си на леглото до нея (тя затвори лаптопа) и усетих, колко е мека и топла завивката. Шамана й каза, че се извинява, че я притесняваме, а съпругата ми реагира много добре, каза, че "не я притесняваме, всичко е наред". (Много съм благодарен за реакцията на съпругата ми, защото в такива моменти мислите и думите й могат много да ми подействат) Ако реагира грубо това може да ме нарани, а тя не е искала да ме нарани и е реагирала много добре. Шамана ми каза, че "Почваш да слизаш" докато лежах на леглото Шамана ми каза “гледай към крушката” и ми посочи крушката и полилея в нас, и аз мигновенно погнеднах на там, светлината ведна прие много красиви геометрични форми и почна да се вдижи и вихри, прие и други жълто-бели-оранжеви цветове. Изведнъж ми се догади, станах и отидох до банята, искаше ми се да повърна, но не успях. Съблякох любимата си тениска и я хвърлих към Шамана, тоя я грабна в същият миг, когато я подадох/хвърлих към него. Шамана ми каза "Повръщай, изкарай го, давай" и аз се опитах отново и излезе едно малко парченце повърнато, след което си бръкнах в гърлото да повърна силно и хубаво, и повърнах. В момента на повръщането и след като погледнах към него имах чувството, че съм повърнал всичката чернилка в мен, всичките ми грехове, всичките ми страхове. Почувстах се облекчен, пречистен и прероден.

Прегърнахме се 3-та. След това прегръщах по отделно съпругата ми и Шамана. Ликувахме и танцувахме от радост. Казвахме си всичко е наред, всички сме добре, всички сме тук, всички сме живи. Буквално всички се радвахме. Шамана остана още няколко часа с нас за да се обеди, че всичко е наред, след което си замина. Онази вечер спах невероятно приятно и леко. На следващия ден се чувствах изключително изморен и изтощен физически и психически, никъде не ми се ходеше исках да си стоя в нас и да си почивам. Но се чувствах преизпълнел с живот и с любов. Обичах всички и всичко, и много се радвах на това.

Целият трип ми се стори едновременн, като век и като миг, не мога да го опиша, “времето” имаше напълно други измерения. Съпругата ми след това ми каза, че от началото на подготовката, до влизането ми в стаята при нея заедно със Шамана са били минали 15 минути. Целият трип не продължи повече от 10-на минути, макар, че те ми се строиха, като безкрайно време и само миг едновременно.

След Brake True-то на DMT ( диметилтриптамин ), почнаха да ми се случват някакви “странни” работи, примерно ако се загледам в прозореца, той някак си приема три измерна форма и очертанията на прозореца се удължават от светлина и енергия, както и други странни неща, които няма да споменавам, но това е напълно нормално. Все пак “ще слизам” още 1 седмица.


Собствената ми смърт, разговора ми с “Извънземното”, спираловидната кула от светлина, цивилизацията, която видях( “града” под кулата /под нас), нещата за които общувахме, енергиите и образите които видях разбирасе, че всичко се е случило само и единственно в главата ми. Всичко се случваше само в главата ми, тази реалност е в главата ми. Аз в тази реалност ли съм или тя в мен?! (много интересен въпрос) Това беше просто опита ми с една свещенна медицина (Дрога) ДМТ. Кое всъщност е реално? Кое всъщност не е реално? Кой определя това? Може ли едното да съществува без другото? Всичко което виждаме реално ли е? Сградите и предметите, които виждаме реални ли са, солидни ли са или са електроните, които циркулират около ядрото на атомите, които вибрират с такава скорост, че ръката ми не може да премине през тях с “просто” докосване и ако празното пространство между всеки електрон е по-голямо от количеството на твърдото пространство за всяка молекула тогава ръката ми действително ли докосва предметите? Докато не ги наблюдавате, всеки един електрон и атом, които изгражда всичко се държат като вълна, която танцува своя танц в безкрайният Океан от енергия и “чака” да погледнете към нея за да “изгради” физическата реалност. Напълних тялото си с “биохимия”, като освободих огромно количеството ДМТ по време на трипа. (ДМТ има във всеки един човек и във всяко едно живо същество). Всички ние сме ИЗБРАНИЯ, всички ние сме ценни и значими! За прогрес ни трябват тук повече социални действия във физическият живот в тази реалност. Любовта е най-хубавата енергия. Парите, предметите, властта и алчността нямат никаква стойност.
Обичайте се и пазете себе си, другите хора и Природата!

Съветвам ви да НЕ пробвате ДМТ!




Да се върнем към трипа с 10-те грама магически трюфели psilocybe tampanensis.

Инфомрация за нагласата преди трипа с гъбите:

Бях пътувал до по-голям град за да купя лекарства и хранителни консумативи. Когато се прибрах заварих посред бял ден 2-ма човека със стълба в двора и беше счупен прозореца на къщата в която отглеждах. Хората се оказаха изключително културни, разбрани и добри, всичко мина без агресия, нито от моя, нито от тяхна страна. Разменихме си телефоните номера и имахме след случката още няколко срещи заедно. Изключително стабилен пичове, но до тогава не го знаех, защото бяха 2-ма непознати за мен. Още същата вечер се бях видял с тях и разбрах, че са добри хора, но все пак бяха 2-ма непознати, които знаеха, къде тоно отглеждам. Част от растенията бяха във фаза на вегетацията, а другите бяха във фазата на цъфтеж или по-точно на 20 дни цъфтеж, когато се случи случката. Растения в цъфтеж поради размерите си и това, че не бяха в саксии, а в цяло легло, не можеха да минат през вратата, това означаваше, че нямат изкарване и местене. Тези във вегетация бяха в саксии.
Всичко се промени трябваше да изцъфтявам растенията възможно най-бързо. Вече параноята беше на максимум, имаше хора, които знаеха къде отглеждам. Аз и преди това не излизах много и си бях параноя, но след тази случка не излизах изобщо. Стоях между 4-ри стени и "пазех" растенията. Беше ме превзела параноята и страха, защото от няколко дни не излизах никъде, и само си мислех глупости дали тези хора няма да кажат на някой, дали няма да кажат на полицията, дали няма да ме изнудват (НЕ ГО НАПРАВИХА! НЕ ме изнудваха! Нищо не ми поискаха, но месеци след случката сам им дадох) и някакви такива. Стоях си депресиран и притеснен между 4-ри стени, съпругата ми беше далеч от мен и ми липсваше, имах нужда да се отпусна, да спра да мисля за глупости, имах нужда да сменя мислите си и да се разсея с нещо. Бях се затворил между стените на къщата и чаках да се случи нещо, но нищп не се случваше (хората дори си бяха заминали от населеното място :D ). Може да се каже, че бях много напрегнат и пред някакво изпитание в моят живот. Реших, че би ми подействало добре да освободя серотонин, като изям 10 грама магически трюфели psilocybe tampanensis.

Изядох 10 грама магически трюфели на гладно (предният ден също не бях ял, то от тази параноя не ми се ядеше), като приготвих магичесите трюфели на лемон тек . Легнах си на походното легло до растенията в тъмната вегетационна. Сложих си тапите на ушите, сложих си качулката, завих се с дебело вълнено българско родопско одеало и си затворих очите.

Трипа:

Стоях със затворени очи и след няколко минути предполагам, че са било след около 20 минути. Започнах да виждам първите халюцинации, докато бях със затворени очи. Халюцинациите започвах плавно в различни форми и цветове, които се засилвата със всекя следваща фигура и образ. Помислих си "започна се" и си отворих очите,когато видях как пълзеше към мен "змия" с черно тяло с бели точки, като Звездите в Космоса. (буквално тялото и беше изградено от космическият небосвод) "Змията" имаше невероятно красиви очи. Очите на змията бяха в пъти по-големи от на нормална змия, по-точно очите и представляваха 2 прелестно красиви зелени изумруда (смарагда) очи преплитащи се в геометрични форми. Змията се приближаваше към мен и си казах:
- Не ме е страх от теб.

В този момент протегнах ръка с отворена длан към главата на "змията" с тяло изградено от космоса и очи като живи бижута. Посочквайки с протегната ръка и отворена длан към главата й направих плавно кръгово движение с ръката си но змията беше все още на дистанция от мен и не съм я докосвал. Движението подейства мигновенно на "космическата змия", все едно, като по команда тя почна да се върти около опашката си превръщайки се в спирала изградена от черен космос и звезди, спирала (на мен ми стана смешно, как змията си гони опашката все едно куче си гонеше опашката, но беше космическа змия), която се въртеше все по-бързо и по-бързо и в един момент почна да разпръсква Космос в стаята. Следващият момент вече бях летящ в Космоса и виждах как спиралата продължава да се върти. Преобразувайки се от сипарала в Лицето ми, преобразувайки се от лицето ми в лицето на други хора, отново в лицето ми и след това лицето ми, които все едно беше маска, маска която беше печат (като каменен печат, печат от восък, но изглеждаше като печат изгаден от енергия, защото печата изглеждаха като нещо нематериално, без плътни сетени, а само енергийни черти). Печата се разгъна плавно, като вълна и след това ТЕ ми проговориха:
- Няма от какво да те е страх, всичко ще бъде наред. Твореца е с теб и всичко ще бъде наред. Тези хора не ти мислят лошото и няма от какво да се притесняваш, но ние ще ти дадем сили, защото те очакват много други изпитания, ще ти дадем сили да се преборищ със страховете си, сили да се пребориш с враговете си. Ще ти дадем толкова много сила, че няма да има нужда да я използваш. Сила, която ще се въздържаш да ползваш. Сила, която няма да има нужда да ползваш.

Незнам кой или какво беше “Те”, гласът в главата ми. (те общуваха с мен без думи в главата ми) Дали бяха магическите трюфели “философския камък”, които бях погълнал по-рано или дали бяха "извънземните", Твореца, гъбите или собственто ми съзнание, това не мога да го кажа, но усещах, че е нещо много “по-голямо” от мен. "Те" така и не ми обясниха, кои са "Те". Това беше монологът им към мен.

Отново ми повториха:
- Ще те научим и ще ти дадем толкова много сила, че няма да има нужда да я използваш, сила до степен да не искаш да я използваш, а и няма да има нужда да я ползваш. Ние сме с теб. Пазим те, но ще те научим да се биеш.

Пред ме се материализираха 2 “нинжи” изградени от туркуазено синя енергия. Двете “Нинджи / война” бяха без лица, без емоции и без агресия. Те се поздравиха, като се поклониха и започнаха своят спаринг танц. Първо започнаха да се боксират, докато се боксираха с “краката” си все едно танцуваха Ча-Ча. Усмихнах се и се наслаждавах на спаринга, които се разиграваше пред мен. “Нинджите” се движеха бързо и чевръсто, но достатъчно бавно, че да мога да видя хубаво техните движения. Докато се боксираха двете “нинджи” изведнъж едната поскочи и почна да размята "крака" и "ритници" предизвикателно към другата нинджа все едно играе капоейра. След момент и другата нинджа започна да подскача и размята крака. Двете нинджи почнаха да си разменят удари с ръце, крака и по всеки възможен начин. Всъщност докато ги наблюдявах забелязах, че нинджите не си причиняват "болка" или "шети", а самите "удари" не достигаха своята цел, а сякаш свършваха на милиметъри преди да достигнат другата нинджа. Реално се "биеха" без контакт и без да се докосват. Двете нинджи бяха напълно еднакви, нямаше нещо, което да ги отличава една от друга. Около 30-40 минути наблюдавах "спаринга" на нинджите от енергия. Така и приключи трипа... след като видях че няма повече халюцинации (ефекти) реших да си легна и да дремна. Чувствах се изморен и поспах много добре, явно предните дни от напрежение и параноя не можех да спях, защото и най-малкият шум ме събуждаше. Но след трипа со поспах много добре.


П.П. Сега е момента да спомена, че съм имал случай да изям 15 грама магически трюфели (от същият вид) и да не усетя нищо, както и да изям 5-6 грама трюфели от същият вид и да имам многоприятен трип плюс красиви халюцинации сред природата. Незнам на какво се дължи това. Дали е от трюфелите, от толеранса ми, от нагласата или нещо друго не мога да го кажа. Но просто го споделям.

П.П2 Изключвайте електроуредите, ако вземате халюциногените, че звуците и вибрациите от електроуредите са повтарящи се и могат да са много неприятни...

П.П3 Различните субстанции (гъби, трюфели, ЛСД и ДМТ-ти), имат различни ефекти, в малки дози могат да са със сходни ефекти, но във високите дози се виждат ясно техните различия.

Музикален поздрав:
[media]
[/media]
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Не съветвам никой да пробва гъби, трюфели, ЛСД, ДМТ или други халюциногенни.

Какво съм разбрал след употребата ми на халюциногенни? Колкото и странно да ви звучи най-хубавото нещо, което може да ви се случва е тук в момента на Земята. Радвайте се на Живота,прегръщайте го, наслаждавайте му се и се обичайте. Нямате нужда от халюциногенни за да го разберете това. Бъдете благодарни на всеки ден, които имате тук и казвайте на хората които ги обичате, че ги обичате. В това няма нито нищо срамно, нито нещо лошо.

Когато бях малък, мойте родители не ми казваха, че ме обичат и не ме прегръщаха, защото те по междуси не го правеха, а се караха... това направи травма в мен. Травма, която дълги години не можех да преборя, травма заради която много дълго време не показвах емоциите си, защото се притеснявах да не бъда наранен. Когато открих любовта нещата се промениха, към по-добро. Сега освен, че се прегръщам със съпругата ми й казвам, че я обичам го правя и с мойте роднини и приятели. Знаете ли колко е странно.... баща ми и майка ми не са ми казвали, че ме обичат, защото "така са възпитани" да не показват емоция, обаче години по-късно сега, като остаряха леко почнаха да се пропукват и да почнаха да показват емоции, а когато им кажа, че ги обичам и ги прегърна се "разстапят " от кеф, но и аз се "разстапям" от кеф, защото усещам топлината им в прегръдките . Колко е странно, хем им харесва, хем ги притеснява да го покажат.
Не бъдете, като мойте родители, бъдете по-добри родители, казвайте на децата си и на хората, които наистина обичате и държите на тях, че ги обичате. Да, могат да се почувстват дискомфортно в началото, но ще им хареса! Няма нищо лошо в любовта, обичта и прегръдките.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Кислород и Студ или как да контролирате тялото си със съзнанието си. Как да се превърнете в Алхимици на собствената си химия (тяло). Как да се лекувате и "друсате" сами със собството си тяло и собствените си биохимични вещества и хормони, които тялото само си произвежда. Техника, която ще ви направи по-здрави, по-щастливи, ще премахне стреса и депресията и ще направи една по-добра версия на самите вас, без употребявате нещо, а със собственото си тяло. Ще се излекувате и промените от вътре към вън.

Geth high on my own supply

Преди време се подигравах и надсмивах, на хора, които се "друсат" с вода, въздух, светлина и други такива неща . Шегувах се с това, защото бях ограничен и не го разбирах. Обаче, когато аз почнах да го правя вече почнах да се смея на себе заради иронията на нещата. :) Научих техника с която стимулирам тялото ми да произвежда и освобождава хормони, като Допамин, Адреналин, ДМТ (в малки дози) и много други. Хормони, които освен, че ме карат да се чувствам по-добре, но ме направиха по-издържлив и по-осъзнат.
Да започнем със студа. Аз съм закърмен със студа от малък. Студа е в Природата ми и бих казал, че съм по-издържлив на студено от колкото на топло. Когато бях малък заедно с баща ми правехме техники за каляване на тялото със студ. Баща ми искаше да ме "тренира" и кали, а и го правеше и със себе си, така че беше нормално и аз да го правя. (всъщност сам поисках, защото баща ми беше голям пример за мен). Студа не ми беше непознат, но години по-късно се случиха други неща благодарение на Студа.

Започнах целенасочено постоянно да калявам тялото си, но не очаквах, че това ще кали и волята ми, и съзнанието ми. Това буквално подобри ендокринната и имунната ми системи. Години след каляването с баща ми, започнах със студа, като спрях да ползвам топла вода, когато си вземам душ в нас и започнах да се къпя със студена вода под душа. Но нещата приеха друг характер, когато изградих "летен бойлер" на двора, които го пълнех със студена вода от кладенеца. Лятото водата е топла и дори може да стане на чай, но пролета, есента и зимата е студена. Продължих да се къпя на "летния бойлер" и през другите сезони. Видях, че ми харесва, видях, че студа ме зарежда по някакъв начин, даваше ми много енергия, а и спрях да боледувам.Осъзнах, че при студа няма "игрички", има чиста осъзнатост. В смисъл при студа го няма това да се киснеш 1 час под душа и да си играеш. При студа влизаш под душа и свършваш работата за която си там - да си вземеш душ, да почистиш тялото си и да се тонизираш.
Имал съм случай преди години да стоя 1 час под топлата(горещата) вода на душа и стоя под него само за да се кисна, и като изляза от душа бях изтощен като парцал, все едно бях "сварен" и почваше всичко да ме тресе, защото аз съм сгрят на на вън въздуха е по-студено. Сега, като си взема душ това не отнема повече от 6-7 минути, а като изляза от студеният душ съм преизпълнен с енергия за движение и действие, а и на вън ми е по-топло, защото тялото ми е студено, а въздуха топъл. Другото което останових е, че бактериите и гъбичките харесват топлото, а не студеното. Това автоматично почна да ме предпазва от редици заболяване само по себе си, а чистият бонус беше, че имунната ми система беше станала много по-здрава (всъщност колкото по-здрава става толкова по-здрава става....), а да не говорим, че това и алкализира pH в тялото ми, което допълнилтено ме предпазва от заболявания.
Студа отключи в мен един режим "чудовище", режим в които аз излизах и свършвах работата за която съм излязал, режим в които съм по-издържлива, по-силна и по-добра версия на себе си. Режим, които беше пробудил инстинктите ми за оцеляване, режим в които бях готов да се бия във всеки един момент. Режим в които не мислиш за телефона си, не мислиш какво мислят хората за теб, а е режим в които правиш, каквото трябва. Това е напълно нормално, все пак излизам на студа и тялото ми казва "СТУДЕНО Е - СТУДЕНО Е - СТУДЕНО Е" и когато усещаше, че аз няма да го стопля и си "мислеше", че живота ми е застрашен заради студа, тялото ми започваше да произвежда хормони и други биовещества в мен с цел да осигури оцеляването ми. Дори и само да се изкъпете със студена вода за 7 минути, след това целият ден сте под въздействието на тези "хормони и вещества", които сами сте си произвели. Тялото ми след няколко минути на студа започваше само да се стопля, като стимулираше дишането и по-точно интензивно дишане (хипервентилация) за няколко минути за да снабди с повече кислород клетките ми, в същото време сърцето ми почваше да помпа по-бързи и повече кръв през артериите ми, кръв която вече беше снабдена с повече кислород, и няколко минутки след това започвах да чувствам вътрешна топлина. Топлина от собственото ми тяло. Собственото ми тяло се грижеше за мен да ми е топло и приятно. Тяло, което много си обичам, защото е моят верен спътник и ще бъде от първият до последният ми ден тук на Земята. Обичайте и се грижете за телата си, като за Храм, защото са Храм и престоя ви тук е свързан с тялото ви.

Студа ме учеше и да дишам... мина се време и открих, че друг човек е минал този път преди мен и започнах да се уча от него вместо да откривам сам студената вода :) Човека от когото се учех е холандеца Wim Hof, които има 26 рекорда на Гинес свързани със студа. Рекорди, като да тича половин маратон бос около Артическият кръг, да изкачи по къси гащи Килиманджаро (5895 м), да плува 66 метра дистанция под лед и много други. Wim Hof е вегетарианец от 25 години, има 4-ри деца от които 2 са вегани. Wim Hof, казва, е храната е ншо много важно, а също така Wim казва:
- Щом аз мога, значи всеки може! (това се отнася за студа и за всичко)

И го прави, като учи най-обикновенни хора на всякаква възраст и пол на техниката си за студ и дишане. (дори май повече жени го правят, така че дами не се притеснявайте да опитате) Прави от най-обикновенни хора, истински "ледени" хора.





Миналата година не се разболях нито веднъж, нито от грип, нито от нещо друго. Около мен хората приятели, съседи и роднини) боледуваха от грип и дори на някой им трябваше по 1 месец за да "изкарат" грипа. Аз не заболях нито веднъж, включително имах случай всичктие ми съседи и роднини да са болни от грип, но мен вируса не ме хареса. Вкючително се целувах с език със съпругата ми докато беше грипава. (това го споделям за да поясня, че съм имал директен контакт и не съм се разболял от грип)


Човек може да се научи и да научи тялото си да издържа на студ точно за 2 дни. Можете да започнете плавно просто, като намявате топлата вода или като се разтривате с гъба за баня напоена със студена вода. Или да правите аеробика или друг тип движения на студено без тениска.

Бонуса на техниката със студа е, че няма да имате нужда от дебели дрехи, яке или от отопление зимата. (само съпругата ми още не мога да я навия да пробвам техниката със студа иначе техниата за дишането й хареса) Буквално ще можете да се разхождате по къс ръкав и къси гащи зимата.

Идва интересната част с дишането. При техниката на Wim за дишането ще ви покаже едни други разбирания за дишане, защото дишането ще ви зареди с енергия, ще освободи ДМТ в тялото ви и ще ви алкализира. Как дишам? Дишам по метода на Wim Hof.

Като съм леглал удобно в леглото си! Това не се прави в банята, защото можете да се удавите, това не се прави в колата, защото е много силно и ще ви разтресе. Това се прави в удобна поза за вас (най-добре легнали). НА ПРАЗЕН СТОМАХ!!!!! ПРАЗЕН СТОМАХ!!! НЕ трябва да сте яли !!!!! Лягате удобно (ако ви е удобно седнали, това е ок така го направете) но на мен ми е удобно легнал. Когато си легна на леглото тялото ми е отпуснато и релаксирано. Главата, гърдите и стомаха стават една права, и когато дишам въздуха минава през 3-те точки едновременно. Лягам си на леглото в нас и правя между 30 и 40 дълбоки вдишвания. (при мен точно се случва на окло 33 вдишвания +-1 )По-точно помемам си колкото мога въздух и изпълвам дробовете си на 100%(напълно) с кислород, и издишам до степен до която ми е конфортна, не издишайте на пълно, защото издишването напълно е неприятно, тялото ви ще ви покаже колко да издишате. Правя 33 пълни вдишвания и леки издишвания, когато го правя усещам как синусите ми се отпушват все едно дишам студен ментов въздух, и как дробовете ми се разширяват и напомпват.На 33-то издишване издишвам повече от обикновенно за да изпразня дробовете си и след това задържам дъха си ( спирам да дишам) и си затварям очите. Първият път ще успеете да издържите около 1 минута или 1 минута и половина преди да вдишате ( с всеки следващът път това време ще е повече) след което издишам останалата част и си помема ново вдишване, което го задържам 10-15 секунди след кето го издишвам и почвам да дишам нормално, както ми е приятно, както му е приятно на тялото. Това се нарича рунд 1. Дори само 1 да го направите на ден това ще ми заради много за целият ден, но ако направите 3 рудна - Уау :) Можете да го правите по всяко време, когато имате няколко минутки за себе си или не се чувствате добре и искате да се почувстате по-добре. Само трябва да е на празен стомах и в удобна легнала/седнала поза. (седналата поза е за много напреднали или за хора, които така се чувстват комфортно) За начало ви препоръчвам да сте легнали.

Какво се случва в тази 1 минута в която не дишате? Тялото ви започва да усеща гъделичкане в пръстите и нещо, като енергии. Ако сте със затворени очи може да "видите нещо" :))) (халюцинации), това е напълно нормално и всичко е наред, каквото и да видите. След като почнете да дишате нормално след това известно време ще се чувствате, като леко замаяни, като "напушени", но без това смачкване на пушенето на трева, а точно обратното - зарежда ви много с енергия и позитивизъм .

Аз дори правя нещо допълнително, когато си задържам дъха за тези 1-2 минути стискам колкото мога, и когато тялото ми не може повече почва да се бори (буквално) за да си поеме въздух, може и тикове да направи, но стискам още няколко секунди преди да му дам да диша и след техниката с дишане продължавам още няколко минути да си лежа (не ставам веднага), а правя Оммммммммммммммм, Омммммммммм,Оммммммммммммм,Омммммммммм, Омммммммммммм. Оммм ме кара да се чувстам приятно по някакъв начин и все едно успокоява енергията в мен.

Забелязах, че заради и след сесиите ми гласа ми се променя. Става по-дебел и дълбок. Все едно идва от по-дълбоко място в мен.


Самия Wim Hof обеснява техниката си за дишане:




Обеден съм, че човек може да се лекува с техниката за дишане и студ, защото преди време (месеци) имах проблем със сърцето (получих нещо, като микро инфаркт докато спях в леглото си до съпругата ми). Случката се случи докато спях и сънувах, всъщност болката в сърцето, която се предаваше в целите ми гърди и лява ръка ме събуди. (остра болка) След случката започна доста често да се появяват бодежи в сърдечната област. Знаех, че ако отида на лекар ще ме почнат с лекарства и цял живот щях да съм с лекарство в джоба. Реших да пробвам нещо друго, а то взе, че проработи.

Ще ви разкажа и за съня, които ми причини "мини инфаркт". Не бях употребявал халюциногенни от месеци, не бях пил алкохол или пушел марихуана от седмици. Легнах си към 21 вечерта и заспах мигновенно. Сънувах Космоса и някакви съзвездия, много красиви лилаво - жълто - оранжеви съзвездия. Един момент целият Космос и Звезди се побра в черепа на главата ми. Виждах ясно скелета на черепа ми и как в него се е побрал Космоса и всичката космическа енергия. В един момент умрях и се преродих отново с Космоса и космическата енергия в главата ми, отново умрях и се преродих, отново и отново. След това започнах да виждам, как и другите хора умират и се прераждат и същия Космос и космическата енергия беше в главата им. В един момент нямаше значение дали виждам, че умирам и се прераждам аз или те, защото видях, че във всички беше една и съща енергия. Бях в Космоса, изпитвах радост, спокойствие, мекота и виждах невероятно красиви гледки на " космически прахови облаци", звезди и цветове, когато в един момент ме заболя много сърцето. До такава степен ме заболя, че се събудих от болката ми. Събудих и съпругата ми, започнах да дишам по учестенено и да масажирам с дясната си ръка да масажирам ляват си ръка. В този момент си казах, че трябва да направя нещо за да засдравя тялото си още повече. Явно по време на съня съм бил развълнуван от това, което виждам и за визуализациите мозъка ми е работел повече и му е трябвало повече кръв, при което сърцето е помпало повече кръв и не е смогнало. Събудих се от болката в сърцето ми... след тренировките със студа и въздуха такива боли не съм имал.

Само да уточна, че този сън съм го сънувал в чисто състояние, просто като съм си легнал да спя, без употребата на някакви вещества преди това и много месеци преди да дръпката ми с ДМТ.

Явно тялото ми не е издържало на информацията, която е получавало по време на съня, но това се промени и радвам сега, че почнах да практикувам техниката със студа и за дишане, защото това ме направи по-здрав физически, по-здрав психически, по-кординиран, по-целенасочен, с по-силна воля, а и вярвам, че по някакъв начин студа и дишането ме подготвиха за трипа ми с ДМТ.(за дръпката с ДМТ)
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

firstcitizen написа: 07 Яну 2019, 05:31

Когато бях малък, мойте родители не ми казваха, че ме обичат и не ме прегръщаха, защото те по междуси не го правеха, а се караха... това направи травма в мен. Травма, която дълги години не можех да преборя, травма заради която много дълго време не показвах емоциите си, защото се притеснявах да не бъда наранен. Когато открих любовта нещата се промениха, към по-добро. Сега освен, че се прегръщам със съпругата ми й казвам, че я обичам го правя и с мойте роднини и приятели. Знаете ли колко е странно.... баща ми и майка ми не са ми казвали, че ме обичат, защото "така са възпитани" да не показват емоция, обаче години по-късно сега, като остаряха леко почнаха да се пропукват и да почнаха да показват емоции, а когато им кажа, че ги обичам и ги прегърна се "разстапят " от кеф, но и аз се "разстапям" от кеф, защото усещам топлината им в прегръдките . Колко е странно, хем им харесва, хем ги притеснява да го покажат.
Не бъдете, като мойте родители, бъдете по-добри родители, казвайте на децата си и на хората, които наистина обичате и държите на тях, че ги обичате. Да, могат да се почувстват дискомфортно в началото, но ще им хареса! Няма нищо лошо в любовта, обичта и прегръдките.
Абсолютно същата ситуация и при мен.

Комунизма ли така ги е научил, нещо друго ли не знам. В днешно време младите родители каточели нямат проблем да казват, че обичат децата си и да ги прегръщат.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Хората ме питат дали трипа на гъби и ЛСД са еднакви. Не са еднакви. Различните субстанции (гъби, трюфели, ЛСД и ДМТ-ти), имат различни ефекти, в малки дози могат да са със сходни ефекти, но във високите дози се виждат ясно техните различия. Като изключим ДМТ–то, то е от съвсем друга категория ... DMT показва другото измерение. Не случайно ДМТ-то го наричат "молекулата на душата" и не случайно се съдържа във всяко едно живо същество, и не случайно тялото в определни ситуации го изпуска само.
Докато при гъбите и лсдт-то можете да си летите в космоса, то при ДМТ–то се лети в космоса на другото измерение. Всичко, което ви описах е бледо обяснение на това, което видях. Беден ми е речника и възможностите да опиша това, което видях, а не съм добър художник, че ви го нарисувам. Наричам някой неща "Космос", "Кула", "извънземно", "Елф" и т.н. за да ви опиша най-елементарно това, което видях и преживях. "Космоса" на ДМТ е много по-различен и сложен, защото е направо друго измерение,в него на моменти се вижда и "тъмната материя", която е много красива и колкото е тъмна, толкова е и шарена.

Реших да ви споделя, някой неша, които ви спестих ..., колкото и откачено да звучат.

Буквално Твореца/Извънземното/Всички хора на Земята сме едно безкрайно Същество, което съществува между измеренията, което "сънува " живота на Земята в 4-то измерение. Да, страшно е да видиш това СвръхСъздание/Твореца/Истинското ти Аз, защото най-малкото ние самите, като Творец сме си сложили "ограничения" умишлено да не можем да се видим в Първообраза си, това е така поради ред причина, включително да изживеем по-голяма опитност от живота, като се преструваме на това, което не сме, а именно обикновенни хора. Когато видях Твореца се вцепених от ужас и страх, тялото и съзнанието ми започнаха да се гърчат от шока от информацията, а Твореца ми се изсмя и ме попита "Защо ми/си го прочини?", а след това с веселие и усмивка ме успокой, като ми разказа най-големият виц във Вселената, а именно, как едно безкрайно Същество/Твореца/Аз/Вие се преструва на "обикновенни хора". Представяте ли си? В този ред на мисли искам да ви кажа, че ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО и да мечтаете мечтите си, колкото и невъзможни да ви се струват. Когато искате нещо да се случи - мечтайте. Когато искате промяна - мечтайте! Мечтайте с цялото си сърце и мечтите ви ще се сбъднат, защото сами ще си ги сбъднете/изпълните.


Колкото и да си мислех, че знаех това онова и че знаех за съществуването на Твореца, не бях готов да го видя "лице в лице" и след срещата ни, осъзнах, че нищо незнам дори, когато си мисля, че знам нещо. Срещата НИ, ме промени за цял живот. Да, знам, че още не съм "слязал" и има остатъчни ефекти, но вярвам с цялото си сърце, че това ме промени за цял живот.

Последните няколко сутрини, като се събуждам и си отварям очите, виждам, как стаята се "пикселизира" и материализира пред мен. Когато си отворя и затворя очите - отново се случва. (сутрин). Дори, когато ходя по улицата и чуя определени думи цветовете започват да стават по-ярки, изкачат дъги, или разни светлинки почват да танцуват. Сигурно ще отшуми до няколко дни, седмици или месеци.

Обаче в едно съм обеден, че Твореца гледа всеки един от нас, защото всеки един човек е важен за Твореца(себе си), а и изживя всеки един живот. Но някой хора ги "наблюдава" по-подробно от другите. Вярвам, че след като се видяхме "очи в очи", изградихме някаква връзка по между си и Твореца по някакъв начин ме наблюдава повече от преди, защото усещам присъствието му. Не ми говори, не общува с мен(мълчи ми :), но някак си усещам присъствието Му с мен навсякъде , дори когато съм "сам". Все едно е в Сянката ми... "седи" в нея и ме наблюдава. В началото се притеснявах, но по някакъв начин почна присъствието Му да ми харесва.

Чувствам се преизпълнен с желание за живот и се наслаждавам на всеки миг тук. Халюциногенни повече няма да употребявам.

Сред нас бушуват невероятни енергии, които всеки един от нас може да използва при желание и молба. Не виждаме въздуха, но поемаме толкова лесно и естественно всяка глътка въздух, както и усещаме вятъра да ни гали. Не виждаме магнитното поле, но когато изкараме компаса стрелката се върти. По този същия начин около нас е пълно с Космическа енергия, която се е оплела във всичко, като паежина от мицел, която изгражда всичко, мицел изграден от светлина и цифри. Енергия, която изпълнява своята роля в плана на Твореца. Но съм обеден, че при нужда тази енергия може да бъде насочена ако бъде помолена.

Докато трипвах с ДМТ-то и общувах мисловно с Твореца и Му споделих, че има неща на Земята, които не ми харесват и ме натъжават. Неща, които ГО моля да промени към по-добро, защото това по-добро ще е по-добро за Всички Нас (Твореца/Вас/Мен).


Съветвам ви да не употребявате ДМТ.
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”