Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Ephedrine за пушене на фолио

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Заключено
Семена марихуана
Аватар
themask
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Мар 2020, 10:25

Пичове, инт. ме как мога да си направя ефедрина (хидроглорид) да се пуши на фолио? Благодаря предварително.
Аватар
Magaria
Градинар
Градинар
Мнения: 167
Регистриран на: 31 Дек 2019, 00:55
Has thanked: 197 times
Been thanked: 457 times

Бате тва е много наркоманско бе... то яко тревица да си гледаш гъби нещо със силни усещания ама да пушиш ефедрин, пико, хероин... тва сериозно ли е ??
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

themask написа: 11 Мар 2020, 10:35 Пичове, инт. ме как мога да си направя ефедрина (хидроглорид) да се пуши на фолио? Благодаря предварително.
Интересни въпроси, все пак мисля че тук е повече градинарски форум, и по-малко химичен. Може и някой да е учил химия и да ти отговори.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Колеги недейте с лошото повечето тука сигорно сме минали по тоя път по един или друг начин ще го засегнете а той има нужда от разбиране и помощ не го оправдавам и не одобрявам но повечето който прибягват до такива дроги най вероятно преминават през труден момент от живота или дълбока дупка......
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Съветвам те да преосмислиш живота си и да спреш приема на синтетика, когато станеш на 30 и разбереш, че не можеш да използваш мозъкът си за нещо различно от гледане на телевизия, ще съжалиш МНОГО, но до тогава, ще си вярваш, че няма проблем сега да взимаш Пико, амфе и бонбони, защото не виждаш пораженията. И разбери, че това ти го казва човек, който е минал по твоя път и ти НЕ СИ ИЗКЛЮЧЕНИЕ и теб няма да те подмине.
Имах "приятел" който си готвеше за лична употреба (само за специални случай ) 4 месеца по-късно този човек заспиваше пред мен докато водехме разговор и беше абсолютно неадекватен на 6-тия месец го изгониха от работа, а приятелката му от която има дете го напусна, а сега вече 2 години по-късно никой няма информация дали е жив или не!
Тук ще намериш информация, как да употребяваш наркотици "БЕЗОПАСНО" но няма да намери информация как да ги готвиш.
Информация, която потенциално може да застраши живота и здравето на хората, ще бъде изтривана!

Темата я заключвам!
Заключено

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”