Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Trip report - Как си изкара?

Намаляване на вредите е проактивен подход за намаляване на щетите, нанесени от алкохол, наркотици и други пристрастяващи поведения, както и справяне с по-широки здравни и социални въпроси, като предаването на ХИВ и други.
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

@Fuckthesystem Приятелю, прекарал съм няколко години от живота си под въздействието на синтетика, която ми разби психиката и като цяло нормалният начин на живот. Едно от най-опасните неща е бонбоните/екстази/MDMA(3,4-метилен-диокси-мета-амфетамин) приемането на това вещество се равнява на това да си вкараш миксер в мозъка! Oще по-опасно е, че в България се продава масово заместител на MDMA и това е N-Ethyl-Pentylone и MDA И двете вещества са многократно по-опасни от МДМА и могат да ти нанесат трайни увреждания от 1 доза. Да не говорим за амфетамините, който нямат общо с амфетамин или пък кокаина. Горд съм, че от поне 7-8 години не съм употребявал подобен вид химия.
Но към темата, ти искаш да вземеш 1000u LSD.... това е доза от която няма да се върнеш същият човек и това ти го гарантирам. Аз с LSD само съм микродозирал (дози по 15-20u) и има интересен ефект, но нека ти разкажа друго.
Вземал съм гъби десетина пъти, като най-високата ми доза е била 7 грама сухи гъби, които ме изкараха от тялото ми, но не извадих нищо, което да приложа в живота от това преживяване. Последният ми досег с псилоцибин (трюфели) беше на 15 януари 2019г и то доста ниска доза (15г), като извадих много повече положителни неща от този трип от колкото този с 7-те грама гъби (3 грама гъби се равняват на 15-20г трюфели ), като спрях цигарите, алкохола и канабиса (не бях се докосвал до канабис над 15 месеца).
Та това, което искам да кажа е, че понякога, ще извадиш повече ползи от ниска доза от това да се напукаш с висока и да съжаляваш с цялото си същество, че си го направил, защото при гъбите и LSD нямаш бутон СТОП/ПАУЗА там нещата може да са като на влакче на ужасите без предпазен колан и ти не можеш да направиш нищо за да ги спреш! Халюциногените могат да те сдъвчат и да те изплюят, а ти ще се молиш това нещо да свърши. При гъбите са 6 часа а при ЛСД са 12 часа на невероятни изпитания, които човек, който не е взимал високи дози халюциногени не може да добие дори бегла представа за тях. Като казвам борба си представи, че се бориш срещу най-големият си враг, а той реално си самият ти (аз-ът в теб) и знае всяко твое слабо място и всяка твоя тайна и ще я използва срещу теб по невъобразим начин.
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Благодаря ви много наистина че ви има защото няма с кой да споделя за лсд имам 1-2 приятелчета който взимат но нямат вашият опит и знания на другите само като кажа че съм взимал лсд и ми казват ти си ненормален спри ще откачиш и такива филми докато те бухат амфети и бонбони като ненормални наистина. :D

Донякъде ме разубедихте да взема 1000ug наистина нямам много голям опит с ЛСД нито с други психиаделици но от опита който имам самия аз и другите хора казват че съм се променил за 1 година първият ми трип беше точно преди 1 година втория преди 1 месец винаги съм обичал природата животните и всичко като цяло е имаше период когато бях промит от нацистка пропаганда радвам се че този период свърши както и че през последната една година намалих много дрогата преди се друсах системно дори аверите когато не искат ходех и си вземах сам сега вече ги няма тези филми когато се съберем някъде много рядко се подхлъзвам да ударя някоя черта но имам голям интерес да видя Бог точно както го описвате в вашите трипове може би той не иска да ми се покаже защото не съм готов да го видя но за мен психиаделиците не са лоши никак даже щом ми действат позитивно карат ме да обичам да се чувствам добре наистина последния трип с 400ug никога не съм се чувствал толкова свободен тази свобода не мога да я забравя чувството беше уникално на поляната с кучето чувствах се като него свободно за това ги обичам много животинките нямат общо с нас те наистина са свободни от цялата помия която ни залива ще опитам съветите ви за микро дозиране и медитация да видя как ще подействат да започна от сега или да изчакам няколко месеца да ми падне толеранса иначе за МДМА знам че е изключително вреден и нанася огромни щети от личен опит преди 2 години изядох 4 хапа за няколко часа и тогава ми се случи много кофти нещо... попаднах в черна дупка чувствах че умирам повръщах горях наистина се чувствах в ада приятелите който бяха с мен се притесниха адски много явно бог беше с мен защото наистина можеше да умра аз го чувствах как не мога да се движа повръщам и горя явно съм вдигнал доста висока температура.

Сигурен съм че ако извинявам се за израза но глупаците който ни управляват бяха легализирали тревата нямаше да се стигне до тук защото в магазина за трева надали щяха да ми предлагат кристали хапчета и херца но това им е целта да ни убиват с дрога да ни пържат мозъците и да сме овце.
pavche6
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Апр 2021, 16:10
Has thanked: 1 time

skin написа: 19 Дек 2018, 13:45 Админ, гледам писал си салвия я сподели как е при нея чувал съм, че доста хора се отказват от първия път. Аз съм пробвал на дъвчене сурови листа отврад, горчи и ти се повдига просто незнам как го дъвчат, пробвал съм и на пушене естествено не екстракти от растение директно нищо гадост. Сега гледам няколко растения ще събера листа и ще направя екстракт 50х може и чист кристал да извлека. Като не мисля, че салвия, мескалин, и аяхуаска въобще могат да се смятат наркотици и да горорим за зависимости.
Не вярвам да има човек който може да се подложи на толкова тежки халюцинации и да стигне до зависимост.

В тоя ред на мисли аз ще споделя псилоцибинов ртип можеби най мощното от към халюцинации преживяно от мен до сега.

Беше края на септември началото на октомври качихме се с група приятели на едни ливади на около 2000м надморска там расте гъбата на нострадамус набрахме квот набрахме лепнахме по 40/50 броя и един фр извади мухоморки обели 2 ципи и ги изяде, викам дай насам обелих една и я изядох до тогава не бях ял мухоморки само псилоцибинови та ме беше страх за 2-рата ципа след 40 минути всичко започна от начало изкривяване на визуалното възприятие не след дълго звукови халюцинации, почти не можех да се движа като малките деца на 4 крака хаха...
Бяхме си взели бира доста бира и пихме всичко и всичко ми се изгуби помня как бях в колата, на път за града за още бира, пътя е черен около 5 километра и се движехме бавно и хоп пак халюц зрителни камъните по пътя сякаш се движеха във всякакви цветове, розови, червени, зелени и сякаш ходеха по целия път бяха минали 2 часа от яденето

Тук да отбележа точно когато си помислиш, че те пуска и ти се пие доста аз бира пия много, но и при другия беше така цигари почти не бяхме пушили можеби 1/2 максимум за цялата вечер.

Слезнахме в града купихме си 10 галона беше ме от пуснал ефекта от мухоморката, но псилоцибина още ме кикваше леко бяха минали 4 часа от яденето и от там нататък нищо сериозно зрителните си оставаха но отшумяваха ту отшумее и си мислиш че е минало и пак кик ама слабички музиката беше яка, гръмнахме един фишек една 2 ка бяхме останали 2 мата и така всичко преключи.

Тук да вметна само, че мухоморката може да бъде токсична за вас може да си направите тест с медицинска стерилна игла леко се "прорязва" кожата на ръката така де драска се докато потече кръв и се натрива шапката на мухоморката, ако се зачерви много не е за вас!
Също "отровната" част на гъбата е именно ципата взимат се ципи от млади мухоморки още докато са като "яйца" не отворени
Аз търся растение Салвия Дивинорум
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Пробвал съм почти всички ...л.ай.на из бг и света......най бруталното ми изживяване...беше на I love techno...2006 7....белгия.20000 хиляди души скачат 15 16 часа няма такова парти......бонбон....на пръв поглед нищо особенно "долар.че отровно зелено....хоха....просто сме уцели ли човека...ха ха.....и така аз и група художници бг от х.академия торино.....художниц..и....ха ха.....се редим на 2 часова опашка да влезем в залата....на опашката купихме 10 б за 120 е....и гълтаме 10м преди да стигнем самия вход....влизаме....хора леш ...изгубихме се много бързо.......удар ..........kick.....аз си мислех 1 час 2 часа...ще мине.....амиии.....на развиделяване.....се осъзнавам на една платформа 2м...над терена...и до мен танцува момиче с костюм....оглеждам се....на съседните платформи моите хора танцуват...почти голи....ха х....стана 6 а там до 6 може.....не като в нас в индиго ....стивън ни държи най нацеп...ените до 9 ха ха.....охраната не може на свали долу.....викат на всякави езици нашите както и аз не....ще танцува ме...ха х.та така де mdma бонбон така и не опитах повече......по обяд ни трябваха антидепресанти....
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Друго този път ужасно преживяване...... бях ученик в езикова гим....елит....ха х...и там бяхме випуск беладжий....беше на мода да се друсат хапчета.....но някой ужасни за паркинсон....паркиз.ан.....получаваш реални халюцинаций ... знаете ги по големите......ха ха ходих из целият град и споря на висок глас с тях.....влизам в магазин за обувки ....вземам един чифт обувам ги...и продължавам.....лафа си върви....всичко точно.....по едно време спира червена лада патрулка и колелетата ме смачкват с палки .....бяха 90 сте още биеха яко....белезници....бой...що крадеш обувки.....викам аз си ги купих.....те викат да платим си С от смачкани хартии....викам не еее
питаите....тошо.....кой тошо....Ей го там питайте го.....платих.....хахах.....бой.......Неее платих.....бой..И така на релсите вързан изтрезнях и не знам зо кво съм там....ха ха.страх ме беше да питам!?!?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Ами да идеш в амстердам....да си вземеш скъп хотел......и да не запомниш името.....след бруталното нап.ушаване и на.яждане със кексчета.....да спиш по пейките......хахахах.щото не можеш намериш хотела.....ей тва bad trip.
PowerMinded
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Мар 2022, 01:30
Been thanked: 2 times

Малко предистория за мен
Не си падам по марихуана - става ми лошо от нея - сякаш някой ми слага преграда на съзнанието и изтъпявам дори от 1 дръпка. Успях да намеря сорт без thc, kойто ми допада като изживяване.
Вземал съм почти всичко без да стигам до зависимости, но най силното ми изжиявяване е било на екстазита.

Трипа:

Взех гъби с цел прежияване и разширяване на съзнанието ми.
Четох ли четох за "полезни съвети" каква да бъде първата ми доза (не бях вземал преди).Масово се препоръчваше поне 2 грама, защото видиш ли 1 грам няма да се усети силно.
Аз взех 1.10 грама, защото исках да пробвам като за начало изживяването. Да ама така го усетих.....

Това, което полседва промени живота ми и мисля, че ще промени трайно и мен!:
В началото всичко започна с много приятна осъзнатост и приятни усещания.
Изби ме на промяна и реших да си избръсна брадата, защото не исках да прежиявявам това което усещах с брада (незнам защо)
Започнаха халюцинаици и образите да се променят.
Имах чувствтоо че пробих измеренията и запончах да виждам ръката си сякаш беше след 50 години (остаряла)
Гледайки снимки на хората виждах директно енергията на душата им.
Започна да ме удря адски силно, но имам известен опит с наркотиците и се увладях. Беше прекрасно изжиявяване.
Усещах аномалии на времевите интервали и ясно помня как минало/бъде бяха размити и всякак не същеествуваха. Не мога да го опиша - но го усетих.
Усещах на моменти вибации на енергия около мен. Сякаш бях в "Матрцицата" и тя се рапзадаше като фалшива реалност.
Започнаха някакви рандом нахлувания на хора, които познавам с които можех да разговарям.
Можех да извикам който пожелая и да разговарям с него, сяйаш беше до мен.
Имах изключигетелно силно духовно прежияване.
Буквално видях себе си отстрани и усетих какъв би бил жовота без ЕГО. Мигове и мигове влизаха в мен как егото ми пречи и примери как ме блокира като прежиявания и реакции.

В един момент имах чувтството че чужда енергия искаше да навлезе в съзнанието ми - но успях да го отхвърля.
Беше адски силно изжиявяване.
Жена ми дойде да ме види как съм и видях душата и. Видях колко е нещастна - халюцинациите я правиха с много кофти енергия - чак се оплаших да не спра да я обичам. Бяхме се скарали по-рано през деня.

Когато пика мина отидох в другата стая - исках да съм с малкия и жена ми. Имаме печка и стоях пред нея тялото ми имаше нужда да се разтяга.
Усещането в този момент беше като на екстази - но доста по-силно и духовно.
Виждах малкия ми син като ми говореше как лицето му се променяше спрямо какво чувства. Усетих неща за него, които не мога да опиша и които мее накара да се замисля какд а го възпитавам. Бях адекватен, но сетивата ми бяха в друго измерения. Малкия стоеше до мене и си говорихме/играхме.
Сякаш го преоткрих.

След това започна да ме поотпуска и ме удари пак след 1 час. Втората вълна не беше много приятна и пак я свързвам леко с пускането от бонбона.

Не знам кога пак ще взема гъби пак, но със сигнурност ще имам нужда от много време за преживея това което ми се случи. Мисля, че ще успея да се променя от към его, защото това което ВИДЯХ И УСЕТИХ МЕ НАКАРА ДА РАЗБЕРА блокажи в мен самия за които не предполагах
Публикувай отговор

Обратно към “Harm Reduction - Намаляване на вредите от наркотиците”