Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Mezzazine написа: 18 Апр 2022, 20:21 Ако искаш пробвай с тежка химия.....не препоръчвам......но все пак......нуреле....Ха Ха ужасно нещо!?!?
Thrips се махат много лесно, не е нужна хумия.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

mravkatrevoman написа: 18 Апр 2022, 20:42
Mezzazine написа: 18 Апр 2022, 20:21 Ако искаш пробвай с тежка химия.....не препоръчвам......но все пак......нуреле....Ха Ха ужасно нещо!?!?
Сега забърках една бутилка 1 литър вода с 1 глава чесън . Утре ще пробвам с него Инчето ме посъветва а и на други места го четох ако не се махнат ми се иска и да купя някаква химия да е нещо по обикновенно не съм много запознат не съм се борил до сега с никакви инстекти освен с едни гъсеници , но там беше в цъфтеж и просто убивах наред всекидневно. Тук обаче с тези Тютюниеви трипсите не знам как да действам пробвах сапун с вода , нийм и за сега нищо.Ще видим чесъна дали ще помогне и ако не ще питам просто в шопа за нещо щадящо понеже съм чел тук доста лоши неща за някой продукти като сега нямам никакъв спомен понеже и не ми се е налагало досега и не ми се взима нещо което ще ми убие всички полезни неща в почвата освен тия гадини .Затова питам първо тук иначе ще трябва да се доверя на търговец.
Търсиш нещо с активен продук Spinosad в него и ще реши проблема.
Neem Oil и всичко на тази основа не работи за thrips
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Sofia Cannabis написа: 18 Апр 2022, 21:23
mravkatrevoman написа: 18 Апр 2022, 20:42
Mezzazine написа: 18 Апр 2022, 20:21 Ако искаш пробвай с тежка химия.....не препоръчвам......но все пак......нуреле....Ха Ха ужасно нещо!?!?
Сега забърках една бутилка 1 литър вода с 1 глава чесън . Утре ще пробвам с него Инчето ме посъветва а и на други места го четох ако не се махнат ми се иска и да купя някаква химия да е нещо по обикновенно не съм много запознат не съм се борил до сега с никакви инстекти освен с едни гъсеници , но там беше в цъфтеж и просто убивах наред всекидневно. Тук обаче с тези Тютюниеви трипсите не знам как да действам пробвах сапун с вода , нийм и за сега нищо.Ще видим чесъна дали ще помогне и ако не ще питам просто в шопа за нещо щадящо понеже съм чел тук доста лоши неща за някой продукти като сега нямам никакъв спомен понеже и не ми се е налагало досега и не ми се взима нещо което ще ми убие всички полезни неща в почвата освен тия гадини .Затова питам първо тук иначе ще трябва да се доверя на търговец.
Търсиш нещо с активен продук Spinosad в него и ще реши проблема.
Neem Oil и всичко на тази основа не работи за thrips
Добре мерси Кана ще се поинтересувам тази вечер и утре. За нийма скорпи го беше дал като вариант (или поне аз така съм разбрал извинете ме ако греша) и от го взех аз като идея и на 1 2 места в нета го дават , че "действа" ама при мен както ти казваш не действа.
:roll:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

mravkatrevoman написа: 19 Апр 2022, 00:55
Sofia Cannabis написа: 18 Апр 2022, 21:23
mravkatrevoman написа: 18 Апр 2022, 20:42

Сега забърках една бутилка 1 литър вода с 1 глава чесън . Утре ще пробвам с него Инчето ме посъветва а и на други места го четох ако не се махнат ми се иска и да купя някаква химия да е нещо по обикновенно не съм много запознат не съм се борил до сега с никакви инстекти освен с едни гъсеници , но там беше в цъфтеж и просто убивах наред всекидневно. Тук обаче с тези Тютюниеви трипсите не знам как да действам пробвах сапун с вода , нийм и за сега нищо.Ще видим чесъна дали ще помогне и ако не ще питам просто в шопа за нещо щадящо понеже съм чел тук доста лоши неща за някой продукти като сега нямам никакъв спомен понеже и не ми се е налагало досега и не ми се взима нещо което ще ми убие всички полезни неща в почвата освен тия гадини .Затова питам първо тук иначе ще трябва да се доверя на търговец.
Търсиш нещо с активен продук Spinosad в него и ще реши проблема.
Neem Oil и всичко на тази основа не работи за thrips
Добре мерси Кана ще се поинтересувам тази вечер и утре. За нийма скорпи го беше дал като вариант (или поне аз така съм разбрал извинете ме ако греша) и от го взех аз като идея и на 1 2 места в нета го дават , че "действа" ама при мен както ти казваш не действа.
Така като информация относно Спинозад-а намерих този продукт :
https://www.corteva.bg/produkti-i-reshe ... l#anchor_3
Другото което прочетох , че помагало е Натуралис .
Аз преди час ги напръсках с :
Цяла изсушена чушка хабанеро,семена от някакво чили(2-3 щипки),глава средна чесън,1/10 от главалук.Това по заръка на Инна го залях с гореща вода , изчаках да изстине и ги напръсках, но притесненията ми остават незнам какво ще следва имам 1-2 мл нийм азал ще го изхабя и него докато умувам и чакам да кажете кой продукт да подбера.
:roll:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Mixgreens Какво стана с хермафродитите? Започна ли отначало или беше контролеруемо?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

https://growshop-bg.com/rastitelna-zash ... ree-250-ml

Това ще помогне не знам дали ще реши проблема.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Inna написа: 17 Апр 2022, 19:47 Хубаво е на снимка да се види, за да се каже. Принципно може, но ако е измъчен и да се скубе отгоре на това не знам.... Подбери хубава почва и по големи саксийка и слънчице за другите.
Ето снимки малко е гадно качеството на ги снимах от доста стар телефон който не е вързан към интернет уж преиснталнах уиндоус-а и смених данните на рутера ама все пак :D
Прикачени файлове
foto_no_exif.jpg
foto_no_exif (2).jpg
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Sofia Cannabis написа: 19 Апр 2022, 02:26 https://growshop-bg.com/rastitelna-zash ... ree-250-ml

Това ще помогне не знам дали ще реши проблема.
Мерси братле . Търсих онова другото но в бг го няма и го бях забелязал и този продукт ,но сега вече съм го поръчал след като казваш че ще помогне. Моля се да се изчистят . А да попитам лоша идея ли е ако ги редувам през няколко дни понеже тука за 1 седмица вече 3-4 пъти пръскам 1 път с сапун 2 пъти с нийм и 1 път с отварата от чесън и тн. И сега и спрузит-а да не прекаля нещо ? Дано утре го получа продукта .
:roll:
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3260 times

:)
Прикачени файлове
278843704_2584930808307502_4046014629064772049_n.jpg
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

mravkatrevoman написа: 19 Апр 2022, 14:03
Sofia Cannabis написа: 19 Апр 2022, 02:26 https://growshop-bg.com/rastitelna-zash ... ree-250-ml

Това ще помогне не знам дали ще реши проблема.
Мерси братле . Търсих онова другото но в бг го няма и го бях забелязал и този продукт ,но сега вече съм го поръчал след като казваш че ще помогне. Моля се да се изчистят . А да попитам лоша идея ли е ако ги редувам през няколко дни понеже тука за 1 седмица вече 3-4 пъти пръскам 1 път с сапун 2 пъти с нийм и 1 път с отварата от чесън и тн. И сега и спрузит-а да не прекаля нещо ? Дано утре го получа продукта .
Явно и отварата не помага поне не от първото пръскане .Четох на няколко места за чесъна , че трипситата не му се кефили , цялата къща смърдеше на чесън цял ден и преди малко видях пак 1 трипси да щъка .Убих го и веднага ги напръсках с остатъка от отварата от снощи утре се надявам да пристине спрузит-а ще ги мъча и с него ,но започвам да се отчайвам все повече и повече.
:roll:
Публикувай отговор