Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 628
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 949 times
Been thanked: 1531 times

Въпрос към колегите, които мерят ЕЦ. Колко е най-голямата стойност с която сте поливали в етапа на цъфтеж? Искам да си направя равносметка, колко лека е схемата на Генерал Хидропоникс всъщност.
Keep on growing :stone:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Spiral написа: 24 Окт 2021, 00:30 Въпрос към колегите, които мерят ЕЦ. Колко е най-голямата стойност с която сте поливали в етапа на цъфтеж? Искам да си направя равносметка, колко лека е схемата на Генерал Хидропоникс всъщност.
Това е много относително но все пак 7 ЕС е най-силното което съм давал. Като съм поддържал 4.3- 4.5 ЕС подължително.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Spiral написа: 24 Окт 2021, 00:30 Въпрос към колегите, които мерят ЕЦ. Колко е най-голямата стойност с която сте поливали в етапа на цъфтеж? Искам да си направя равносметка, колко лека е схемата на Генерал Хидропоникс всъщност.
То зависи и какъв е обема на цветето, такива в малка саксия понасят малко торове, такива в огромна саксия понасят много по-високи стойности.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 628
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 949 times
Been thanked: 1531 times

Да както и предполагах схемата на ГХЕ е планински въздух :lol: ,благодаря за бързите отговори.
Keep on growing :stone:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Взе да се получава - това е вторият опит
Прикачени файлове
PXL_20211028_001333793.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Здравейте, готини хора! :) Миналата седмица имах малко свободно време и реших да направя една илюстрация (хоби ми е), която е вдъхновена и посветена на ВСИЧКИ ВАС!
G.jpg
Ако някой има интерес мога да я кача в резолюция за wallpaper на телефон или монитор, или направо да кача оригиналния файл на илюстрацията, който е без фон и уебсайт, за всеки, които иска да си го направи на нещо (тениска, стикер, плакат или калъфка за възглавница). Разбира се след изричното позволение на админите!
Надявам се да ви хареса! Бъдете здрави и усмихнати!
:passg:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4708 times

👏👍Много сладко! Калинките са полезни, добре си ги избрал😁
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 590
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1431 times
Been thanked: 830 times

iKAR написа: 01 Ное 2021, 09:49 Здравейте, готини хора! :) Миналата седмица имах малко свободно време и реших да направя една илюстрация (хоби ми е), която е вдъхновена и посветена на ВСИЧКИ ВАС!
G.jpg

Ако някой има интерес мога да я кача в резолюция за wallpaper на телефон или монитор, или направо да кача оригиналния файл на илюстрацията, който е без фон и уебсайт, за всеки, които иска да си го направи на нещо (тениска, стикер, плакат или калъфка за възглавница). Разбира се след изричното позволение на админите!
Надявам се да ви хареса! Бъдете здрави и усмихнати!
:passg:

Много е яко!!!
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2303
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3461 times
Been thanked: 4729 times

Последно време съм се зарибил на хашиш този е сухо извлечен само през мрежа 125 микрона. Качеството е високо но не е А+, преминал е малко сух материал от самото растение и по-трудно се топи от полинта на пръстите като се пипа.
Прикачени файлове
PXL_20211101_142656747.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4708 times

Sofia Cannabis написа: 01 Ное 2021, 17:15 Последно време съм се зарибил на хашиш този е сухо извлечен само през мрежа 125 микрона. Качеството е високо но не е А+, преминал е малко сух материал от самото растение и по-трудно се топи от полинта на пръстите като се пипа.
А за да е А+ каква мрежа би трябвало да се използва? По ситна? Китайците предлага ха от 75 до 220микрона,но аз взех 125,защото не бях сигурна дали по малките изобщо ще пуснат нещо? 125 ситце, хубаво става хашиша, но от по старите ми и сухи тримове и тн имам чувството, че малко пада и прах от глави/листа. 220 в такъв случай е бая голямо, дали изобщо и него да взимам, иначе мислех цялата серия? Това е критерия, да са само трихомки, нали?
Публикувай отговор