Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпроси от бъдещ фермер

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
StevenBills
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Мар 2021, 00:57

Да, моя е грешката. Не е флуоресцентна, а е HPS. Това е лампата:
https://growshop-bg.com/osvetlenie/%D0% ... rolux-400w
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

completely mad
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте, взел съм един доста голям кашон, въпроса ми е как да си закрепя лампата за него, тя е свързана директно с кабел който стига до контакта.. тежи 3-4 кг.. как да я закрепя без да пробивам по стените? Идеи ?!
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 350
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1234 times
Been thanked: 850 times

С алуминиеви правоъгълни или П -образни профили. Можеш да направиш и скелет от гредички отвътре
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Какво съдържат падналите сухи листа в гората?
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

senakmz написа: 06 Мар 2021, 15:53 Пичове.Имам достъп до тор изхвърлена от фабрика,която се получава от извличането на метан,там го мешат с дървесина нещо такова и гледам много хора си взимат за градината,но не знам как ще повлияе на нашите домати?
За конкретния случай не знам, но аз ходя на торището на село и си пълня оборски тор, плащам си само само чувалите и горивото. Никой няма да ти каже нищо за някой-друг чувал лайна, поне на мен не ми се е случвало.....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Josep92 написа: 06 Мар 2021, 17:51
senakmz написа: 06 Мар 2021, 15:53 Пичове.Имам достъп до тор изхвърлена от фабрика,която се получава от извличането на метан,там го мешат с дървесина нещо такова и гледам много хора си взимат за градината,но не знам как ще повлияе на нашите домати?
За конкретния случай не знам, но аз ходя на торището на село и си пълня оборски тор, плащам си само само чувалите и горивото. Никой няма да ти каже нищо за някой-друг чувал лайна, поне на мен не ми се е случвало.....

Брсто аз не питам дали мога или не мога,а как ще се отрази на плодовете ни 😀😀😀
🍀
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Yogotti написа: 07 Мар 2021, 14:33 Здравей, за около 24 китки каква лампа би препоръчал, идеята ми е около май месец да ги извадя, преди това да ги засиля в домашни условия
Зависи, колко големи искаш да ги направиш и не само. Щом ще ги изкарваш май месец, почвай яко да четеш и действай! Аз съм почнал да се готвя за аутдора още от миналата година! Колкото по-рано се подготвиш толкова по-добре!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

CFL 250W ДАЛИ ЩЕ СВЪРШИ РАБОТА ИЛИ ДИРЕКТНО МХ лампа 250вата с рефлектор
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

Идеята ми е да съкратя времето на вегатяция докато стане топло за изкарване навън, повечето от семките са 60-65 време за цъфтеж
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”