Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Error 526 Ray ID: 5b07f4dccf41085f • 2020-07-10 05:41:35 UTC
Invalid SSL certificate

На мен също :)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Правих промени по хостинга и това е лек страничен ефект :) Надявам се, че повече няма да се повтори .
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Батко, всяка сутрин дава еррор:)
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3260 times

При мен днес не е имало проблем, мисля и вчера, но миналата седмица е всеки ден.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

АУЕ БЛАТНОЙ написа: 14 Юли 2020, 09:45 Батко, всяка сутрин дава еррор:)
Батко АУЕ БЛАТНОЙ, Благодарим ти на теб и на всички потребители за разбирането и търпението. Съжеляваме за затруденията по ползването на нашия любим форум. Ще се постараем по-рядко да се случва така, че да нямате достъп до форума :D Всички знаем колко е яко и каква наслада е рано сутрин да разгледаш, какво ново и интересно има в Гръсти с чаша горещ чай/кафе и димящо масе :). Този ритуал сутрин рано по преглеждане на форума, го наричам "време за мен" :)
Но се работи по форума... и се прави, когато може ( и по възможност не в час в който има много хора онлайн ). WDScorpio въпреки натоварения си график успява да отдели ценно време за Гръсти, за което сме му благодарни!
Всички сме благодарни на WDScorpio за времето, ресурса и за всичко, което прави за всички ни, за форума на Гръсти и за легализацията на нашата свещенна билка Канабиса/ Гръсти / Коноп . Ако не беше безценна помощ на WDScorpio, Гръсти нямаше да го има в този вид в който го виждате, а може би и изобщо нямаше да го има. :D
В Гръсти всички помагат на доброволни начала, като отделят от личното си време, което попринцип е време за семействата им, за почивка, за разходка, за забавления, за медитация и т.н.. Така, че трябва да сме му благодарни на WDScorpio, както и на всички други, които отделят от времето си ( най-ценното си) и ресурсите си да помагат Гръсти = Българското Канабис Общество да се развива.
Много доброволци имат принос и помагат на Гръсти по всякакъв начин, на нашето Общество и това всичко нямаше да е възможно без тяхната помощ, няма да ги изброявам по никове за да не пропусна някой. 🙏 :D

Мога да кажа само Благодаря и Евала на Всички тях за времето и усилията им.
🙏🕉️
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

:passj: :passj: :passj: Скънк....и gelato направо мазало.!?!?!?Свобода за Конопа!!!!!
Прикачени файлове
15947947440735567774669359919360.jpg
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Mezzazine написа: 15 Юли 2020, 09:40 :passj: :passj: :passj: Скънк....и gelato направо мазало.!?!?!?Свобода за Конопа!!!!!
Да не си топирал непосредствено преди да смениш 12/12 или така ми се струва? :Д
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Струват и се ....
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Старо куче медалист не копира го не трябва....хаха!?.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3135
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7058 times
Been thanked: 4708 times

https://www.youtube.com/watch?v=u9OtiojAkhw Без майтап ,пъстърви в Перловската река!:D
аз съм минавала от Малък градски театър до Хаджи Димитър с две приятелки когато бяхме на по 13,една от нас имаше фенерче само,другите бяхме със свещи хахаха:DНенормална работа! Срещнахме за щастие само 350 плъха,без бродници.другите момиченца докато се гримираха и се лигавеха ние изследвахме бункерите в Редута и -3 на НДК:)Случайно мернах клипове за бункери и хора живеещи в тунелите и нещо ми прищрака,ех спомени хаха:)
Последно промяна от Inna на 16 Юли 2020, 19:58, променено общо 1 път.
Публикувай отговор