Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Бонг Апети - Ястия с Канабис / Cannabis Edibles

Нещо за хрупане
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

В тази тема може да се споделя от всички любители, които обичат да си готвят и да си похапват неща приготвени с канабис. Няма значение дали са бисквити, торти, кексове, пържоли, салати, шейкове или друго, но да има канабис в себе си. Важното е споделеното ястието да има канабис.

По-късно ще споделя рецепти и картинки на ра ястия с канабис. През това време ви оставям да гледате нещо забавно.




Ако нямате youtube акаунт можете да гледате клипа, като добавите отпред в линка nsfw
Връзкате вместо youtybe.com/watch... става nsfwyoutybe.com/watch...

https://www.nsfwyoutube.com/watch?v=44v ... jreload=10
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3181
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7101 times
Been thanked: 4740 times

Това се получи от конопените палачинки. Следващите бяха идеални, тази е първата☺️Рецептата(която подлежи на промени и може да стане с ТХЦ, но аз предпочетох да не хващат😆) :
1чаша брашно, аз ползвах лимецово
1чаша конопено брашно(при мен беше смесено с малко бяло, защото исках да го изхабя и него)
2яйца
2,3 супени лъжици кисело мляко(като може да е прясно и може да е вместо вода само прясно мляко цялата течност, но така с вода и малко кисело ми се стори по полезно)
2чаши(големи,по 250,300 грама) вода(или една мляко, една вода или само мляко)
Сол малко
Това всичкото се смесва и разбърква с миксер/пасатор и после се пекат на загрят тиган, намазан с масло(то може да е с канабис предваеително приготвено, млякото за палачинките също може да е манагуа, в брашното може да има малко стрита трева).После си ги подправяте по желание.....
. С мед и банан ни бяха десертните този път, за да са по полезни, а не с шоколад💓Тъй като бяха и за детето, а аз вече си имам премного тхц в кръвта предпочитам да не хващат, но лесно могат да се превърнат в спейс хаха
Прикачени файлове
20210110_185449.jpg
20210110_185142.jpg
Аватар
CookieMonster
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 5
Регистриран на: 21 Май 2023, 17:00
Been thanked: 3 times

Темата е доста интересна и я следя с интерес... обещавам скоро да публикувам домашна рецепта за "gummies", "lollipops" etc.
GLOBAL THC LIBERTY
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 875
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 435 times
Been thanked: 1399 times

Inna написа: 11 Яну 2021, 13:06 Това се получи от конопените палачинки. Следващите бяха идеални, тази е първата☺️Рецептата(която подлежи на промени и може да стане с ТХЦ, но аз предпочетох да не хващат😆) :
1чаша брашно, аз ползвах лимецово
1чаша конопено брашно(при мен беше смесено с малко бяло, защото исках да го изхабя и него)
2яйца
2,3 супени лъжици кисело мляко(като може да е прясно и може да е вместо вода само прясно мляко цялата течност, но така с вода и малко кисело ми се стори по полезно)
2чаши(големи,по 250,300 грама) вода(или една мляко, една вода или само мляко)
Сол малко
Това всичкото се смесва и разбърква с миксер/пасатор и после се пекат на загрят тиган, намазан с масло(то може да е с канабис предваеително приготвено, млякото за палачинките също може да е манагуа, в брашното може да има малко стрита трева).После си ги подправяте по желание.....
. С мед и банан ни бяха десертните този път, за да са по полезни, а не с шоколад💓Тъй като бяха и за детето, а аз вече си имам премного тхц в кръвта предпочитам да не хващат, но лесно могат да се превърнат в спейс хаха
Вкусно 😀
Публикувай отговор